Going. | Piotr Bukartyk - Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy

Rebel Music BDG & Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy ZAPRASZAJĄ na cykl koncertowy Muzyczne Smaki vol 31

Piotr Bukartyk (duet)
25.01.2018 MCK w Bydgoszczy
start koncertu o 20:00
bilet - miejsca siedzące nienumerowane
cena 55 zł
KASA MCK - w godzinach 10:00 - 20:00
BILETY DO KUPIENIA POD LINKIEM
https://www.ticketpro.pl/artist/1526815-piotr-bukartyk-group.html
Punkty stacjonarne Ticketpro
EMPIK
Zielone Arkady ul Wojska Polskiego 1
Galeria Pomorska ul Fordońska 141
Focus Park ul Jagiellońska 41
Jedynak ul Gdańska 15

MEDIA MARKT
ul Jagiellońska 94B

SATURN
Zielone Arkady ul Wojska Polskiego 1

HOTEL-KLUB KUZNIA
ul Gdańska 67

i w innych na terenie całego kraju
LINK DO LISTY PUNKTÓW
https://www.ticketpro.pl/gdzie-kupic-bilety/kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/index.html


Piotr Bukartyk powraca z nowym albumem. Najnowszy krążek artysty nosi tytuł „O zgubnym wpłwie wyższych uczuć”. Premiera odbyła się w kwietniu 2017 roku.
Poprzednia płyta "Kup Sobie Psa" została bardzo dobrze przyjęta przez fanów, a jej oficjalny singiel bardzo długo gościł w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów Trójki. Dodatkowo stał się tytułową piosenką w filmie „Moje Córki Krowy”.
Płyta została gorąco przyjęta również przez świat muzyczny, o czym świadczą pozytywne recenzje pojawiające się w polskich czołowych wydawnictwach muzycznych. A sam autor o swojej płycie opowiada tak:

„Ta płyta jest relacją z podróży, dlatego nadaje się do słuchania w samochodzie. Przy okazji zdradza mój wiek, bo podróż trwa już jakiś czas i świat za szybą wygląda inaczej niż kiedyś. Mimo słabnącego wzroku łudzę się, że teraz widzę więcej, dlatego dajcie znać, co o tym myślicie, bo przecież patrzymy na to samo”- mówi Piotr.

Piotr Bukartyk jest obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 30 lat. Jego twórczość jest opowieścią o codziennym życiu, prozaicznych sytuacjach, które nas spotykają, ale i też trochę o miłości. Wszystkie historie oprawione są niebanalnym tekstem oraz wspaniałym aranżem muzycznym, nad którym czuwał Krzysztof Kawałko. Dzięki temu, każdy koncert jest niesamowitą podróżą w świat muzyki.

Od wielu lat, twórczość Piotra można również spotkać co piątek w porannej addycji Wojciecha Manna w Trójce - śpiewa napisane dzień wcześniej piosenki-felietony, które niewątpliwie stanowią inspirację dla nowego materiału.

„Ułożenie piosenki zajmuje mi zwykle jedną noc. Jaka by nie wyszła - rano da się już toto zaśpiewać, co zresztą robię od lat korzystając z gościny Wojciecha Manna w radiowej Trójce. O większości z nich zaraz potem zapominam, ale mniej więcej jedna na dziesięć zostaje ze mną na dłużej. No więc ta płyta to sto wieczorów w ciągu stu tygodni, bo piszę wyłącznie w czwartki. Jaka jest? Chciałem, żeby była dla mnie ważna. Żadnych kompromisów, silenia się na dowcip czy merdania ogonkiem do tzw. masowego odbiorcy. Uczciwa i bezwstydna. Jej realizacji podjęli się ludzie którym ufam, z którymi gram na co dzień, którzy wiedzą o co mi chodzi jeszcze zanim się odezwę. Potrafią też wytrzymać, gdy odzywam się niepotrzebnie. Krzysiek Kawałko i Marek Błaszczyk – faceci, dzięki którym będziecie mówić, że piszę ładne piosenki” – dodaje artysta.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  najnowszy     wiecej     sluchania     podjeli     ktorzy     zaraz     niepotrzebnie     cykl     czas     manna     blaszczyk     jego     uczuc     wszystkie     swiat     kultury     kraju     samo     dowcip     piosenka     zgubnym     rowniez     jedna     stacjonarne     nowym     gdanska     teraz     samochodzie     krzysztof     koncertowy     czym     15media