Going. | Wolne Serce: Blunt Razor / Apple Fields / Simple Pleasures - Serce

Wolne Serce: Blunt Razor / Apple Fields / Simple Pleasures

20:00 | Sobota, 16 grudnia 2017
Serce

Koncert

Free

Free

W tak doborowym składzie zapraszamy na kolejną edycję Wolnego Serca, która odbędzie się już 16 grudnia! Zapoznajcie się z artystami i wpadajcie, bo naprawdę warto! Tym razem zaczynamy godzinę szybciej, o 20:00, więc nie spóźnijcie się!

Ponownie gramy dla czworonogów z KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, więc podczas koncertu będziemy zbierali karmę oraz koce i inne potrzebne psiakom i kociakom materiały. Każdy podarunek wynagrodzimy odpowiednio na barze :)

Blunt Razor
Gramy od 5 lat. Występujemy rzadko, ale za to zgromadziliśmy ogromny zbiór kompozycji od indie rock, przez elektronikę po brzmienia jazzowe. Lubimy łączyć różne style, fascynują nas różne gatunki muzyczne od muzyki ludowej do klasyki. Inspirują nas brzmienia ze wszystkich stron świata i całość, jak to się mówi, przepuszczamy przez osobistą wrażliwość i postrzeganie świata. Nazwa zespołu nawiązuje do pojęcia „brzytwa Ockhama”, co w połączeniu z „blunt” ma oznaczać bezkompromisowe dążenie do prostoty, ale wobec niektórych naszych kompozycji stała się oksymoronem, co sprawia, że może być użyta jednocześnie jako uznanie i obelga dla naszej twórczości, jak kto woli. Podobną funkcję pełnią teksty w języku angielskim, bo ułatwiają przekaz w szerokim znaczeniu od „poetyckiego wywnętrzniania się” do łatwości śpiewania. W tzw. muzyce rozrywkowej cenimy swobodę twórczą, melodyjność i rytm i robimy swoje, jak nam w duszy gra. Wszystkie nasze kompozycje nagrywamy sposobem domowym, co sprawia nam niezwykłą frajdę i nie oznacza, że gardzimy profesjonalnym masteringiem. W 2016 zostaliśmy laureatami konkursu Skoda Auto Muzyka. W 2017 znaleźliśmy się w finałowej trójce konkursu Firestone Headliners of Tomorrow i wygraliśmy Festiwal Młodych Talentów w Szczecinie. W klubie Serce zagramy nasze kompozycje konkursowe, cześć starych utworów znanych tylko fanom z naszego rodzinnego miasta Jaworzna oraz kilka nowości.

Posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=V-DRSD3sMcE
--

Simple Pleasures
Simple Pleasures to zespół założony w 2015 w Krakowie przez trzech przyjaciół których połączyła miłość do muzyki, alkoholu i dobrej zabawy (kolejność przypadkowa). Sami o sobie mówią, że ich muzyka jest połączeniem rocka i bluesa z punkowa energia i dekadentyzmem. Pierwsza płyta zespołu nagrana w Muse Lab Studio miała swoją premierę 22 czerwca 2017r. Zespół Simple Pleasures to : Igor Łucykow , Marcin Piech, Kuba Jaworski oraz Carlos Pikuła, nieznani i nielubiani przez nikogo... jeszcze.

Posłuchaj:
https://www.youtube.com/watch?v=sjQfKpPD8XY

--

Apple Fields
Apple Fields – pięcioosobowy zespół z Krakowa, inspirujący się klasyką brytyjskiego rocka lat 60. oraz nurtem britpopowym lat 90. Zespół ma za sobą wiele koncertów oraz akustycznych sesji radiowych. Finaliści przeglądów i konkursów m.in. „Megafon” Radia Kraków czy FMT w Szczecinie. Jeden z utworów Apple Fields znalazł się na nowojorskiej składance „Global” promującej najciekawiej zapowiadające się młode zespoły z całego świata. W maju 2017 zespół wydał debiutancką EP-kę, dostępną we wszystkich najważniejszych serwisach streamingowych; do jednej z piosenek - „Where the Wild Apples Grow” - został zrealizowany teledysk. Na sobotnim koncercie, oprócz mocnego gitarowego brzmienia autorskich propozycji Apple Fields, usłyszeć będzie można zaskakujący cover - w niekonwencjonalnej britpopowej interpretacji.

Posłuchaj:
EP: https://open.spotify.com/album/4SjGnjJPJ9CzVEBEs0jSW9

Teledysk: https://www.youtube.com/watch?v=2zTf3Nd_neQ.

https://www.instagram.com/we_are_apple_fields/

https://www.facebook.com/AppleFieldsBand/

https://www.youtube.com/channel/UCKlQ4qF-g7Xh5NDT9XivZJQ

--

20:00 - otwieramy SERCE
20:30 - Apple Fields
21:30 - Blunt Razor
22:30 - Simple Pleasures

Wstęp darmowy / Free entrance

Imprezę realizujemy z MasterSound.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  naprawde     podobna     swoja     teksty     entranceimpreze     oznacza     funkcje     uslyszec     krakowie     nowosci     starych     nawiazuje     darmowy     miasta     igor     koce     zabawy     stron     headliners     muzyka     bluesa     akustycznych     podarunek     muse     sobie     skladzie     oksymoronem     sesji     rozrywkowej     dazenie     zalozony     czerwca