Going. | Odwołany / The Game / Kraków - Klub Studio

Odwołany / The Game / Kraków

18:30 | Piątek, 2 marca 2018
Klub Studio

Koncert

120 zł

120 zł

Z dużą przykrością informujemy, że z powodów logistycznych, nieleżących po stronie organizatora dzisiejszy koncert The Game w Krakowie nie odbędzie się. Robiliśmy wszystko, aby znaleźć rozwiązanie, ale managment i agencja podjęli jedyną możliwą decyzję, którą jest odwołanie występu.

Zespół miał awarie autobusu, którym się porusza i utknął w Wilnie. Jutrzejszy koncert w Warszawie odbędzie się zgodnie z planem.

Bilety na dzisiejszy koncert można wykorzystać jutro w warszawskiej Progresji lub od poniedziałku będzie można je zwracać w punktach sprzedaży (podamy wtedy więcej informacji i instrukcji).

Informacja od managmentu zespołu

Due to circumstances beyond our control we have had to cancel todays show.

Game is confirmed for Warsaw Saturday, and looks forward to performing there. All tickets for Krakow will be honoured in Warsaw.

We extend our sincere apologies.

Knock Out Productions zaprasza na dwa koncerty The Game’a, w trakcie których kalifornijski raper będzie promować swój dziewiąty studyjny album. Artysta wystąpi 2 marca 2018 w krakowskim klubie Studio oraz dzień później, 3 marca, w warszawskiej Progresji.

THE GAME

Pochodzi z części Los Angeles, nazywającej się Compton, i ma lat 37, co oznacza, że jako dzieciak obserwował na własne oczy narodziny gangsta rapu z Zachodniego Wybrzeża USA oraz zamieszki w Mieście Aniołów po zabójstwie Rodneya Kinga. Oprócz tego, że świetnie rapuje, Jayceon Terrell Taylor, jak naprawdę nazywa się The Game, jest też utalentowanym aktorem, mającym na koncie kilka głównych ról filmowych.

Kariera i sukcesy The Game'a przypadają na XXI wiek i zaczęły się dzięki temu, że jego talent dostrzegł sam Dr. Dre i podpisał z nim kontakt. W 2002 roku ukazał się debiutancki mixtape rapera, zatytułowany "You Know What It Is Vol. 1". Dzięki niemu The Game podpisał papiery z należącą do legendy hip-hopu wytwórnią Aftermath Records. Z jej logo w 2005 roku pojawił się debiutancki album "The Documentary". Numer jeden na "Billboardzie" plus podwójna platyna w USA, katapultowały rapera do mainstreamowej ekstraklasy. Od tej pory żaden jego studyjny album nie dotarł poniżej szóstego miejsca w Ameryce, a jeszcze dwa, "Doctor's Advocate" i "The R.E.D. Album", powtórzyły wyczyn debiutu i zameldowały się na pierwszym miejscu na "Billboardzie".

The Game nie jest grzecznym chłopcem. Miał powiązania z gangami (odmówiono mu za to kiedyś wjazdu do Kanady), parokrotnie stawał przed sądem, był skazany za seksualną napaść. Od kilku lat wymiar sprawiedliwości nie ma z nim jednak wiele wspólnego. W 2016 roku raper wydał płytę "1992", mocno autobiograficzną, wyprodukowaną przez nigeryjskiego producenta Bongo i niemal całkowicie pozbawioną featuringów. Ten materiał The Game będzie promować w Polsce. Poprzednią wizytą w naszym kraju raper był zachwycony. "Pierwszy raz w Polsce i zdecydowanie mogę powiedzieć, że była to najlepsza publika, jakiej doświadczyłem w swoim życiu. Ciężko będzie to przebić! Nigdy nie zapomnę miłości, którą mi daliście" – pisał wówczas na Twitterze. Tym razem zapewne napisze coś podobnego.

Sprawdź, jeśli lubisz: N.W.A., 50 Cent, Ice Cube, Dr. Dre, Nas, Snoop Dogg, 2Pac…

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  awarie     wlasne     jako     powiedziec     napisze     doswiadczylem     sprawiedliwosci     wymiar     dotarl     zespoludue     there     utalentowanym     kalifornijski     debiutancki     podamy     odwolanie     wytwornia     jeden     grzecznym     kilku     nigdy     numer     progresji     autobiograficzna     control     artysta     twitterze     wtedy     bedzie     material     publika     wjazdu