Going. | WWW2018: Junglepussy - barStudio

Gdy „Cream Team”, pierwszy track w karierze Junglepussy, pojawił się na YouTubie w 2013 roku raperka od 3 lat pracowała nad swoim brzmieniem, tekstami i występami. Inspirowana takimi twórcami jak Erykan Badu czy Missy Elliott, JP słuchała też muzyki od Metric czy Gossip, mieszając w swojej twórczości fascynacje każdym możliwym gatunkiem muzycznym wierzyła, że sukces jest jej pisany.Rok po wypuszczeniu piosenki do sieci „Cream Team” przykuł wzrok jednej z jej największych idolek – Eryki Badu i kariera wokalistki w końcu nabrała rozpędu.

10 czerwca 2014 Junglepussy zadebiutowała mixtapem „Satisfaction Guaranteed”, na którym znalazł się jej prawdopodobnie najpopularniejszy track „Nah”. Płyta miała swoją premierę na stronie Vice’a co pozwoliło raperce trafić do tysięcy czytelników portalu i stać się jedną z większych nadziei undergroundowego hip-hopu.

Rok po mixtapie przyszedł czas na zmierzenie się z pierwszy oficjalnym krążkiem noszącym tytuł „Pregnant With Succes”, który nie tylko rozkochał w niej kolejne rzesze fanów, ale też spotkał się z szalenie pozytywnym przyjęciem przez media. „PWS” był w czołówce najlepszych wydawnictw 2015 roku według m.in. Fact Maga, Spin czy Rolling Stone. A artystka zaczęła tourować po całym świecie dodając do świetnego brzmienia – genialne koncerty.
Teraz 3 lata po wydaniu swojego debiutu Junglepussy przyjeżdża na pierwszy występ w Polsce i kończy pracę nad nowym materiałem.

Drzwi: 20:00
Koncert o 21:00

Bilety:
https://going.pl/www2018-junglepussy

Partner:
Łomża Jasne Pełne

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  czytelnikow     cream     kolejne     gossip     ktorym     koncertyteraz     fact     team     wokalistki     plyta     raperce     stone     fascynacje     zmierzenie     jedna     genialne     swietnego     wystepami     missy     karierze     sieci     nowym     konczy     metric     ktory     tworczosci     rozpedu10     szalenie     zaczela     pelne     kazdym     przyjeciem