Going. | NeuOberschlesien - Underground Pub

NeuOberschlesien

Najbardziej intrygująca premiera tej jesieni, płyta wydana nakładem SP Records zawitała do sieci sklepowych. "3" to premiera niezwykła - muzycy znani z ostrego grania i tekstów w języku śląskim, sięgnęli do rozmaitych źródeł inspiracji, próbując zupełnie nowych ścieżek muzycznych. Efektem tych działań jest album 3 - różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi wpływami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowo pazura. Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów a także prozaicznych spraw.Tym samym, po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości.

Wydawnictwo zapowiada singiel "Mam Dość" - utwór opowiadający o zmaganiu się z codziennością, o rutynie i zdarzeniach, wywołujących frustrację, a jednocześnie tęsknotą za tym, co nieuchwytne. Dogłębny, niewątpliwie trafiający do odbiorcy tekst, idealnie w tym utworze komponuje się z mocnym brzmieniem gitar. "Mam dość" zilustrowany został teledyskiem, w którym wystąpił wokalista zespołu - Michał Stawiński, wraz z trzema aktorkami. Nie brakuje w nim ciekawego montażu i zaskakującego zwrotu akcji.

Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym - łączące
pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty,
Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

Płytę nagrali muzycy zespołu - Michał Stawiński, Łukasz Sztaba, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.

BILETY:
35,00 przedsprzedaż
45,00 w dniu koncertu
15,00 zł dla dzieci do 12 lat

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej