Going. | Kamp! - Plażowa

W ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie zapraszamy do klubokawiarni Plażowa na kolejny koncert sponsorowany przez markę Żywiec. Już 12 września zagra:

Kamp! - czyli nasz najlepszy produkt eksportowy ostatnich lat. Szturmem podbili polską scenę muzyczną i serca słuchaczy zmuszając ich nogi do spontanicznego ruchu. Na koncie mają już setki koncertów w tym występy w USA, Anglii, Serbii czy Austrii. W Polsce zagościli na wszystkich ważnych festiwalach gromadząc przed sceną tysiące fanów.

Grać zaczeli już 2008 roku, ale momentem przełomowym okazał się być singiel ?Cairo? wydany w 2011 przez portugalską wytwórnie Discotexas. Tytułowy utwór oraz jego remiks zrealizowany przez Moullinexa przez wiele miesięcy grane były w każdym szanującym się klubie. W 2012 roku zremiksowali piosenkę Brodki ?Dancing Shoes?. Utwór momentalnie stał się hitem i jednym z najważniejszych utworów tego roku dorabiając się przy okazji prawie 1,5 miliona wyświetleń w serwisie youtube.

Ich pierwszy album zatytułowany po prostu ?Kamp!? składa się z 11 żywiołowych utworów. Pełno w nim radości i rytmów, które momentalnie zachęcaja do poruszania biodrami. Stylistycznie można umieścić go gdzieś pomiędzy takimi gatunkami jak synthpop i electropop z szczyptą starego, dobrego disco.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej