Going. | Bars and Melody - MegaClub

Bars and Melody

17:00 | Środa, 21 lutego 2018
MegaClub

Koncert

od 99 zł

od 99 zł

Niestety w związku z chorobą Leo zmuszeni jesteśmy przełożyć koncert Bars and Melody w Katowicach. Wydarzenie odbędzie się 21 lutego 2018 roku.

WAŻNE: Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność na koncert 21 lutego.‼️

Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w koncercie w nowym terminie, mogą dokonywać zwrotów w miejscu zakupu biletu oraz pisząc na: rezerwacje@ebilet.pl
Za utrudnienia przepraszamy.

Życzcie Leo szybkiego powrotu do zdrowia!

Już w styczniu, uwielbiany przez polskich fanów, duet Bars And Melody powraca do Polski na długo wyczekiwaną trasę koncertową promującą nowy album: „Generation Z”. Po sukcesie poprzedniego albumu, który zyskał status złotej płyty w Polsce Leondre i Charlie postanowili powtórzyć sukces i pójść o krok dalej. Przed nami trasa koncertowa Generation Z Tour. Trasa rozpocznie się 8 stycznia 2018 a zakończy 14 stycznia.

Koncerty Bars and Melody:
08.01.2018 - Szczecin, DK Słowianin
09.01.2018 - Gdańsk, Klub B90
10.01.2018 - Warszawa, Progresja
11.01.2018 - Poznań, Klub B17
12.01.2018 - Wrocław, Zaklęte Rewiry - WYPRZEDANY
13.01.2018 - Katowice, Mega club - WYPRZEDANY
14.01.2018 - Kraków, Klub Studio
22.01.2018 - Katowice, MEGACLUB

Podczas koncertów fani usłyszą przede wszystkim materiał z najnowszej płyty „Generation Z”, która ukazała się w Polsce 15 września 2017 r. Tym razem materiał został oparty wyłącznie na autorskich tekstach o osobistym zabarwieniu. Słuchacz szybko zauważy dojrzałość wypływającą z tekstów, jak i samej melodii co jest podyktowane dojrzewaniem samych autorów. Do tej pory fani mogli poznać brzmienie 3 singli “Thousand Years”, “Fast Car” oraz “Live Your Life”, które łącznie mają już ponad 8 milionów wyświetleń na You Tube. Cała płyta składa się z 13 utworów, w których Leo i Charlie przekazują swoje emocje.
Na trasie koncertowej Generation Z nie zabraknie również największych hitów duetu. Dodatkowo przed każdym koncertem odbędzie się spotkanie z fanami.
Koncert z nowej trasy Bars And Melody to punkt obowiązkowy każdego wiernego fana duetu i dopiero zapoznającego się słuchacza.

OGRANICZENIA WIEKOWE
Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.
Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadać oświadczenie opiekuna.

OŚWIADCZENIE OPIEKUNA: http://bit.ly/2gufJGP
REGULAMIN IMPREZY: http://bit.ly/2yeKpFA

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  albumu     poznac     wyprzedany13012018     kazdego     2017     promujaca     zakupu     jest     sukces     oswiadczenie     ktory     zmuszeni     tour     uwielbiany     nami     bilety     przepraszamyzyczcie     opiekuna     jego     maloletni     dlugo     gdansk     zlotej     roku     dalej     zdrowiajuz     zachowuja     thousand     waznosc     koncercie     zakonczy     wyswietlen