Going. | DJ Black Belt Greg & Phunk’ill  - To nie są urodziny! - Iskra

DJ Black Belt Greg & Phunk’ill - To nie są urodziny!

20:00 | Sobota, 13 stycznia 2018
Iskra

Koncert

30 zł

30 zł

Już po raz czwarty warszawscy DJe Phunk’ill i Black Belt Greg we współpracy z agencją Revolume oraz klubem Iskra mają przyjemność zaprosić na największą imprezę urodzinową w Warszawie.

Podczas trzech ostatnich edycji wystąpiło ponad dwudziestu artystów ze ścisłej czołówki polskiej sceny rapowej. Obfitowały one w niespodziewane i zapisane na kartach polskiego hiphopu zwroty akcji, w multum niezapowiedzianych gości i zapamiętanych na długo występów (#toniejesthiphop).

Tegoroczna edycja niesie ze sobą prawdopodobnie najgrubszy jak do tej pory lineup, ale to wszystko musicie zobaczyć na żywo. Skoro to nie jest hiphop, to w takim razie to nie są urodziny. A może i są. Zobaczymy.

LINE UP:

Planbe
Sitek
Holak
Arab
Kuba Knap
Gverilla
Szopeen
Siwers
Mielzky
+ niezapowiedziani goście

After party:
DJ Noriz
Neen
Phunk’ill
DJ Black Belt Greg

WEJSCIE 16+
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  oswiadczenie     ponad     kartach     knapgverillaszopeensiwersmielzky     soba     zapisane     hiphop     impreze     zobaczyc     musza     podpisane     polskiej     warszawscy     belt     obfitowaly     miec     urodzinowa     dlugo     goscieafter     maja     zycia     przez     niezapowiedziani     jest     przyjemnosc     czwarty     dwudziestu     greg     ktore     partydj     roku     zapamietanych