Going. | Stand-up w High Five: Michał Kutek + OPEN MIC - Hi-Fi High Five

Stand-up w High Five: Michał Kutek + OPEN MIC

20:00 | Niedziela, 28 stycznia 2018
Hi-Fi High Five

Koncert

10 zł

10 zł

Stand-up to formuła komediowa, która podbija Polskę w zawrotnym tempie. Jeden człowiek. Jeden mikrofon. I milion sposobów na to, żeby rozbawić widza.

28 stycznia zapraszamy Was na komediowe szoł w wykonaniu jednego z najbardziej interesujących komików na polskiej scenie. Gwiazdą wieczoru będzie...

Michał Kutek - Z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem. Podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej. Zdobywca III miejsca na tegorocznym Antrakt Stand-Up Festiwalu, członek grupy Stand-up Polska.

Poza gościem z Poznania wystąpią trójmiejscy (i nie tylko) komicy, którym udostępnimy otwarty mikrofon (jeśli chciałeś kiedyś zobaczyć jak to jest, lub sprawdzić nowy materiał - to Twoja okazja!), a całość poprowadzi nietuzinkowy Arkadiusz Pan Pawłowski postać powszechnie znana, sceniczny śmieszek, internetowy heheszek, człowiek-suchar i jednoosobowa karuzela śmiechu. Do tego gruby aż miło, nic tylko ściskać za poliki.

Do zobaczenia więc już 28 stycznia w Hi-Fi High Five. Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

——————————————————————————

Kiedy? 28.01.2018 r godz. 20:00
Cena? 10 zł

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej (https://www.kupbilecik.pl/impreza-22695-michal.kutek..gdansk.html) oraz na miejscu, przed wydarzeniem.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej