Going. | Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen - Klub Kwadrat

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen

17:00 | Sobota, 24 marca 2018

Klub Kwadrat

Koncert

50 zł

50 zł

Galicja Production zaprasza na koncert:

Tribute Night – Blood Brothers, Alcoholica, 4 Szmery, Event Urizen

Po ogromnym sukcesie pierwszej edycji Tribute Night , która miała miejsce w marcu 2017 roku w katowickim MegaClubie odbędzie się druga edycja w krakowskim Kwadracie, organizowana przez Galicja Productions. Oprócz Alcoholiki i 4 Szmerów, które wystąpiły w pierwszej edycji, wystąpi ukraiński Blood Brothers, polski Event Urizen oraz słowacki Death Revival.

Alcoholica powstała w 2004 roku z myślą o graniu muzyki zespołu Metallika. W Polsce zagrali blisko 400 koncertów.
Po 13 latach grania Metalliki - 20 czerwca 2017 roku zespół wydał swoją pierwszą autorską płytę SUB ZERO - piosenki Beer`emall oraz The Last of Us z tej płyty znalazła się na pierwszym miejscu listy przebojów TurboTop - Antyradia.

4 Szmery
Zespół powstał w Bochni w 199……no właśnie…., czy tak naprawdę interesuje Was historia naszego zespołu? Może zostawimy daty historykom a rocznice kombatantom.
Zaczęliśmy grać dla przyjemności. Połączyła nas wspólna fascynacja jednym z największych bandów tego świata – AC/DC. Bo można być fanem, ale z czasem jak napisał o nas ostatnio red. Metz „słuchanie już nie wystarcza”. Nie będziemy wchodzić tutaj w polemikę z różnego rodzaju „autorytetami muzycznymi” głoszącymi wszem i wobec, że AC/DC to muzyczne prostactwo i uwstecznianie muzyki. Bo prawda jest taka, że „psy szczekają, a australijska karawana toczy się po świecie od prawie 40-tu lat”.
A co to za zespół, który gra covery? A gdzie własne kompozycje, prawdziwa twórczość? Te pytania padają od kilku lat pod naszym adresem. Jeśli zadają je nasi Przyjaciele widzący w nas potencjał prosimy o cierpliwość. Jeżeli zaś ktoś atakuje nas anonimowo w sieci, tłumaczymy, że AC/DC to klasyka taka sama jak Bach, Mozart, Chopin a my po prostu gramy klasykę. I jeżeli na nasze koncerty przychodzą ludzie, to chyba warto grać, żeby zobaczyć autentyczne łzy wzruszenia jakie czasem udaje nam się wywołać…
Do tej pory wydaliśmy dwie płyty. Pierwszą z nich nagraliśmy w legendarnej „Muzycznej Owczarni” w Jaworkach w 2007 roku. Druga to zapis akustycznego koncertu ze studia PR III im. Agnieszki Osieckiej, który odbył się w 30-tą rocznicę śmierci „Bona” Scotta. W nagraniu wzięli udział nasi Przyjaciele: Janek Gałach, Jacek Królik, Andrzej Nowak i Paweł „Bejbi” Mąciwoda.
Tytuły płyt „No Steep till…. Muzyczna Owczarnia” i „Life after Death” to nic innego ,jak parafrazy najlepszych płyt koncertowych nagranych przez Motorhead i Iron Maiden. Jak coverband to po całości. Wokół nas dzieją się różne dziwne historie, a my gramy coraz więcej koncertów dla naprawdę fantastycznych ludzi. I dopóki trwa ta reakcja, będziemy to robić. Bo chyba o to w rock ‘n’ rollu chodzi…. Bo ludzie lubią słuchać piosenek , które dobrze znają , bo jesteśmy prawdziwi w tym co robimy.
Dziękujemy Wam za to , że Jesteście z nami , zapraszamy na koncerty i jedno możemy Wam obiecać: jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowa…..
let there be rock !!!!

Blood Brothers. Nasi sąsiedzi z Ukrainy, cierpiąc głód koncertów swoich brytyjskich idoli w tej części kontynentu , postanowili wziąć gitary w swoje ręce i przynajmniej częściowo zaspokoić potrzebę "pogo do Iron Maiden". I wyszło im to tak dobrze, noszą oficjalnie zatwierdzone miano "official Iron Maidentribute band"! Ich koncerty to doskonała warsztatowo heavymetalowa ptarda, która rozrusza nawet nieboszczyka. Ich występ to także spektakularne sceniczne szoł przy muzykce Iron Maiden, która dla tych pięciu chłopaków sprawia niesamowitą radość. Atmosfera, którą potrafią stworzyć na scenie daje niesamowite uczucie bycia częścią prawdziwego występu brytyjskich legend z czym że w bardziej kameralnych okolicznościach. Na koniec dodać należy, że chłopaki mieli zaszczyt supportowania gwiazd takich jak Scorpions, Guano Apes, Lucuna Coli, EnterShikari, Anti-Flag, Kaliban czy Clawfinger.

Event Urizen powstaje w 2010 roku po rozwiązaniu grupy Caliburnus, założycielami zostają jej byli członkowie, wokalista Łukasz Krauze, perkusista Marcin Pawełczyk i gitarzysta Krzysztof Machura. Dziś pełny skład dopełniają Bartek Nowicki na basie i Maciek Balcer na gitarze.
W 2011 Event Urizen wchodzi do studia rejestrując swój pierwszy materiał. 28.04.2012 roku Event Urizen zostaje laureatem przeglądu kapel w Piekarach Śląskich. W 2013 roku Event Urizen rejestruje nagrania i wydaje pierwszą płytę zatytułowaną "Revolution". Płyta zostaje bardzo dobrze przyjęta przez krytyków muzycznych. Nawiązuje swoim stylem do New Wave of British Heavy Metal.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej