Going. | EX IT + goście specjalni @ EX Festival - ERGO ARENA

EX IT + goście specjalni @ EX Festival

21:00 | Sobota, 3 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

20 zł

20 zł

EX IT to zespół, który od początku istnienia Exodus Conf jest jego ważną częścią, bo prowadzi naszych uczestników muzycznie i duchowo podczas konferencji. Liderem zespołu jest Kamila Pałasz szerzej znana jako solistka zespołu TGD. Wiemy, że Bóg wyjątkowo działa przez nią w muzyce worship, a jej głos potrafi w ponadnaturalny sposób zmienić atmosferę. Zespół tworzy autorską muzykę, a utwory takie, jak Wolność Jedno Ma Imię, Wiara, Dzięki Łasce czy Wszyscy Chwalmy Go są grane i słuchane już w całej Polsce.

W sobotni wieczór na głównej scenie ERGO ARENY odbędzie się NAJWIĘKSZY KONCERT POLSKIEGO UWIELBIENIA. Będzie to pierwszy koncert zespołu EX IT, któremu dodatkowo towarzyszyć będą twórcy, liderzy i artyści z całej Polski, m.in Ola Hulecka (Baza Centrum), Michał Rassek, Michał Król, Dawid Leszczyński (Początek), exodus 15 oraz 12 kamieni!

Wierzymy, że Bóg wzbudził pokolenia artystów, którzy nie są odtwórczy, ale twórczy tak, jak On sam. Jesteśmy dumni z polskiej muzyki uwielbieniowej i wiemy, że przyszedł czas to pokazać.


Wszyscy muzycy spotkają się tego dnia na jednej scenie, aby wspólnie wywyższać Jego imię i poprowadzić uczestników w uwielbieniu. Przed nami naprawdę wyjątkowy czas!

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  najlepszych     pokolenia     ergo     wiara     nami     doswiadczonych     milosci     odtworczy     znana     zespol     naszych     hulecka     konferencji     kamila     szerzej     dziala     dbamy     ktoremu     rassek     naprawde     polskiego     beda     polscew     autorska     atmosfery     poczatek     odmienia     dodatkowo     palasz     sposob     jego     ktorzy