Going. | EX IT + goście specjalni @ EX Festival - ERGO ARENA

EX IT + goście specjalni @ EX Festival

21:00 | Sobota, 3 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

20 zł

20 zł

EX IT to zespół, który od początku istnienia Exodus Conf jest jego ważną częścią, bo prowadzi naszych uczestników muzycznie i duchowo podczas konferencji. Liderem zespołu jest Kamila Pałasz szerzej znana jako solistka zespołu TGD. Wiemy, że Bóg wyjątkowo działa przez nią w muzyce worship, a jej głos potrafi w ponadnaturalny sposób zmienić atmosferę. Zespół tworzy autorską muzykę, a utwory takie, jak Wolność Jedno Ma Imię, Wiara, Dzięki Łasce czy Wszyscy Chwalmy Go są grane i słuchane już w całej Polsce.

W sobotni wieczór na głównej scenie ERGO ARENY odbędzie się NAJWIĘKSZY KONCERT POLSKIEGO UWIELBIENIA. Będzie to pierwszy koncert zespołu EX IT, któremu dodatkowo towarzyszyć będą twórcy, liderzy i artyści z całej Polski, m.in Ola Hulecka (Baza Centrum), Michał Rassek, Michał Król, Dawid Leszczyński (Początek), exodus 15 oraz 12 kamieni!

Wierzymy, że Bóg wzbudził pokolenia artystów, którzy nie są odtwórczy, ale twórczy tak, jak On sam. Jesteśmy dumni z polskiej muzyki uwielbieniowej i wiemy, że przyszedł czas to pokazać.


Wszyscy muzycy spotkają się tego dnia na jednej scenie, aby wspólnie wywyższać Jego imię i poprowadzić uczestników w uwielbieniu. Przed nami naprawdę wyjątkowy czas!

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  calej     doswiadczonych     jedno     solistka     wyjatkowy     szerzej     tworcy     obiecujacych     polscew     wizualnej     muzycznie     michal     czescia     mlodych     artystow     wydarzeniem     takie     wspolnie     palasz     wypelnione     odtworczy     chwalmy     podczas     rassek     sposob     kamieniwierzymy     uwielbieniowej     autorska     krol     festival     grane     ktory