Going. | Josh Savage @ EX Festival - ERGO ARENA

Josh Savage @ EX Festival

22:00 | Czwartek, 1 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

25 zł

25 zł

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. "Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “. Zbudował lojalną grupę fanów oraz wydał kilka własnych nagrań bez udziału wytwórni.

W 2015 roku Josh zagrał 79 koncertów w ciągu 5 miesięcy z „Sofar Sounds” oraz w domach ludzi w całej Ameryce i Europie. Jego utwory były grane w BBC Radio 2, BBC 6 i w sumie zebrały ponad 1,5mln odtworzeń na Spotify.

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wizualnej     winchester     wszystko     mlody     2015     jest     arena     jakosc     atmosfery     ergo     nagran     muzyki     najlepszych     obiecujacych     milosci     savage     15mln     oraz     sofar     brytanii     calej     roku     udzialu     oprawy     josh     zebraly     scenie     ktory     ktora     sounds     festival     doswiadczonych