Going. | Josh Savage @ EX Festival - ERGO ARENA

Josh Savage @ EX Festival

22:00 | Czwartek, 1 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

od 25 zł

od 25 zł

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. "Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “. Zbudował lojalną grupę fanów oraz wydał kilka własnych nagrań bez udziału wytwórni.

W 2015 roku Josh zagrał 79 koncertów w ciągu 5 miesięcy z „Sofar Sounds” oraz w domach ludzi w całej Ameryce i Europie. Jego utwory były grane w BBC Radio 2, BBC 6 i w sumie zebrały ponad 1,5mln odtworzeń na Spotify.

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  15mln     pojawil     ergo     mlody     najlepsza     sofar     nagran     josh     savage     artysta     brytanii     jego     mlodych     ogromnym     ludzi     mnostwem     odtworzen     udzialu     utalentowany     koncertow     oprawy     domach     tworzonym     nowy     obiecujacych     fanow     dwoch     zagral     ponad     winchester     jest     zebraly