Going. | Josh Savage @ EX Festival - ERGO ARENA

Josh Savage @ EX Festival

22:00 | Czwartek, 1 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

25 zł

25 zł

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. "Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “. Zbudował lojalną grupę fanów oraz wydał kilka własnych nagrań bez udziału wytwórni.

W 2015 roku Josh zagrał 79 koncertów w ciągu 5 miesięcy z „Sofar Sounds” oraz w domach ludzi w całej Ameryce i Europie. Jego utwory były grane w BBC Radio 2, BBC 6 i w sumie zebrały ponad 1,5mln odtworzeń na Spotify.

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  2015     wszystko     radio     utwory     ogromnym     nowy     winchester     spotifyexodus     15mln     brytanii     domach     alter     tworzonym     ludzi     udzialu     grupe     wlasnych     sofar     odbywa     lojalna     ponad     grane     utalentowany     jest     josh     savage     najlepsza     milosci     ergo     ciagu     festival     oraz