Going. | Josh Savage @ EX Festival - ERGO ARENA

Josh Savage @ EX Festival

22:00 | Czwartek, 1 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

25 zł

25 zł

Josh Savage to młody, utalentowany kompozytor z Wielkiej Brytanii. "Najbardziej obiecujący nowy młody artysta, który pojawił się w Winchester od lat “. Zbudował lojalną grupę fanów oraz wydał kilka własnych nagrań bez udziału wytwórni.

W 2015 roku Josh zagrał 79 koncertów w ciągu 5 miesięcy z „Sofar Sounds” oraz w domach ludzi w całej Ameryce i Europie. Jego utwory były grane w BBC Radio 2, BBC 6 i w sumie zebrały ponad 1,5mln odtworzeń na Spotify.

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  15mln     najlepsza     lojalna     winchester     alter     przez     josh     wypelnione     sumie     ktory     ameryce     grane     obiecujacych     tych     ciagu     ponad     arena     dbamy     pojawil     areny     mlodych     najlepszych     byly     2015     sounds     najbardziej     znanych     zagral     wlasnych     wytworni     wielkiej     udzialu