Going. | Edyta Górecka @ EX Festival - ERGO ARENA

Edyta Górecka @ EX Festival

22:00 | Piątek, 2 lutego 2018
ERGO ARENA

Koncert

20 zł

20 zł

Edyta Górecka zagra na Scenie Alter podczas EX Festival w ERGO ARENIE. Wokalistka i autorka tekstów wraz ze swoim zespołem tworzy oryginalne kompozycje zainspirowane brytyjską muzyką gitarową, przestrzenią islandzkich kompozycji i lekkością akustycznych brzmień z tekstami natchnionymi literaturą, wspomnieniami i spojrzeniem na rzeczywistość wokół siebie. Na scenie muzycznej pojawili się rok temu z utworem "Sierpień", który dał szansę na wygraną w dwóch ważnych konkursach: Skoda Auto Muzyka z ramienia Katarzyny Nosowskiej i krakowskie Synestezje, które utorowały im dalszą muzyczną drogę.

Muzycy w marcu tego roku wydali swoją debiutancką EPkę "Portrety". Wiosną wystąpili na festiwalu Spring Break. Byli nominowani do Opolskich Debiutów 2017. Docenieni przez jury Jarocińskich Rytmów Młodych zagrali na tegorocznej edycji Festiwalu w Jarocinie. Tego lata pojawili się również m.in. na Slot Art Festiwal, SALWA Festiwal czy CudaWiankach w Gdyni. Znaleźli się w dziesiątce finalistów Festiwalu Młodych Talentów. Do tej pory supportowali między innymi takich artystów jak Mikromusic, LemOn, Kev Fox/Smolik czy Julia Pietrucha.

EXODUS FESTIVAL jest wydarzeniem tworzonym przez ludzi z miłości do ludzi. Trzy dni wypełnione mnóstwem najlepszych koncertów zarówno młodych, obiecujących jak i tych znanych, doświadczonych artystów. A to wszystko odbywa się na dwóch scenach: Scenie Arena oraz Scenie Alter na ogromnym obiekcie ERGO ARENY w Gdańsku. Dbamy o najlepszą jakość muzyki, oprawy wizualnej i atmosfery, która odmienia ludzi.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  arena     rytmow     wokalistka     katarzyny     brytyjska     wszystko     dwoch     tegorocznej     gdyni     obiekcie     najlepszych     mikromusic     festiwalu     lemon     pietruchaexodus     ergo     przestrzenia     znanych     wokol     doswiadczonych     epke     muzycy     przez     tekstow     trzy     kompozycji     zespolem     supportowali     gorecka     odbywa     ludzi     kompozycje