Going. | Fabletales - Chłodna 25

Fabletales - zespół działa od 2010 roku. W swojej twórczości stawiają na piosenki, wzorując się na zespołach takich jak Coldplay, Kings of Leon, Grizzly Bear czy Beach House. Nie boją się jednak dłuższych form, które często prezentują na koncertach. W 2011 r. wydali demo zawierające 8 utworów, których posłuchać można na YouTube. Rok później awansowali do finału T-Mobile-music.pl "Zrób głośniej" 2012, gdzie wpadli w ucho Pawłowi Krawczykowi z zespołu Hey, a także zaliczyli występ w ramach Europejskich Targów Muzycznych ?Co Jest Grane? 2012 i zagrali wspólny koncert z zespołem L. Stadt. W tym roku zajęli 3 miejsce w Stage4YOU, natomiast w maju Fundacja na Rzecz Autentyczności w Muzyce wytypowała Fabletales do koncertu Live in Studio, zarejestrowanego w Quality Studio w Warszawie.
Po 2 latach pracy debiutancka płyta jest już prawie gotowa.

Chłopaków z Fabletales supportować będzie niezwykle uzdolniona Zuzanna Jurczak.

Zuzia Jurczak od 6 roku życia jest uczennicą szkoły muzycznej, gdzie uczy się grać na skrzypcach. Od kilku lat jej pasją jest śpiewanie.

Sama o sobie:

Tworzę i śpiewam piosenki, w których łączę wrażliwość i delikatność muzyki klasycznej wraz z pasją i energią która jest częścią mojej osobowości. W wolnym czasie komponuję.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej