Going. | Malik Singledread - Boogaloo

Famous Friday prezentuje: Malik Singledread, Selekta Sound, Mystic Bo.

Malik SingleDread
Sound system z Warszawy, którego trzon stanowią byli mieszkańcy Węgorzewa Malik i MadMajk. Powstał na w 2002 r. Na początku SingleDread funkcjonowal jako sounsystem oraz dystrybucja płyt winylowych. Obecnie działa w składzie Malik (selektor), MadMajk (MC), Czapla (Selektor). Od początku istnienia zagrali kilkaset imprez/koncertów na terenie Polski oraz poza granicami kraju: Niemcy, Hiszpania (Ibiza), Czechy, Litwa, Rosja. Wielokrotnie wystepowali na najważniejszych festiwalach reggae w Polsce: Ostróda Reggae Festival, Regałowisko, One Love czy Reggaeland. Pasjonaci winylowych płyt. Kolekcja Malika liczy ok. 8 tysięcy 7? singli i LP, po które jeździł min. na Jamajkę. Część z tych zbiorów, przeplatanych dubplate?s (utworami nagranymi specjalnie dla SingleDread) można usłyszeć na ich imprezach. Malik jako selektor specjalizuje się w graniu z wokalistami. Na jednej scenie występował z takimi artystami jak: Jah Mason, Lutan Fyah, Perfect Giddimani, Ras Zahari, Daddy Freddy, Solo Banton, Hornsman Coytee, King Kalabash, Baron Black, Junior Kely, Peter Metro, Dada Youte, Bob One, Junior Stress, Grubson, KaCeZet i wielu innych. Lista jest długa. Był jednym z założycieli portalu reggaenet.pl. Oprócz działalności koncertowej Malik współpracuje przy organizacji sceny soundystem na festiwalu w Ostródzie.

SEBAFARI (DJ/Selekta) ? stroni od swojej obecności w sieci! Sebafari ? Selekta Sound ? urodzony w 1976 roku w Warszawie ? Legenda Warszawskiego Żoliborza najbardziej zazielenionej dzielnicy Warszawy. Od kilkunastu lat dzielnie promuje muzykę na Warszawskiej scenie reggae. Uczeń Boba Marleya i Jah Rastafarii All Mighty Haile Selasie I The First? Z Selekta Sound tworzy niesamowite pełne energii bootlegi, remixy, mixtape?y. Give Thanks Too All People Who Love Reggae Music.

MYSTIC BO (Berlin)
Mystic Bo jest jednym z najbardziej spektakularnych dj?ów Reggae / Hip Hop. Ma na swoim koncie ponad 13 lat doświadczenia w branży muzycznej i przeszło 1000 zagranych imprez. Mystic Bo daje czadu na imprezach, zabierając uczestników na przejażdżkę górską kolejką po najpotężniejszych, głębokich brzmieniach. Z łatwością żongluje pomiędzy stylami Reggae, Dancehall, Hip-Hop i Funk. Zawsze kładzie nacisk na tekst piosenek, żeby opowiedzieć pewną historię. Można to usłyszeć w szczególności w jego słynnych setach ?Lovers Reggae?.

?Nie chodzi tylko o mixowanie bitów, mixowanie rymów jest moją Mistyczną Drogą, aby komunikować się z tłumem, nawet jeśli ty nie słuchasz słów ? słucha je twoja podświadomość? - mówi.

Obdarzony niezwykłą zdolnością do zostawiania po sobie długotrwałego wrażenia na słuchaczach, nawet po zakończeniu imprezy, jest on wieloletnią atrakcją nocnego życia w Moskwie i Berlinie.

Jako założyciel Mystic Roots Soundsystem oraz Don't Believe The Hype Crew, Mystic Bo może szczycić się wywindowaniem Reggae i Hip-Hopu w największych klubach w Moskwie i Berlinie na poziom głównego nurtu muzycznego. Rezydent w Solyanka, Hoppetosse i Kulturbrauerei, Kapital. Od 2005 roku we współpracy z Jah Masonem, Cutty Ranksem, Dawnem Pennem i Daddy Freddy, Ganjamanem i Flammable Beats, prowadzi swój własny cykl imprez "Mystic Nights" w Rosji, Niemczech, Łotwie, Polsce i Meksyku.

Oprócz swoich występów i organizowania koncertów ze znanymi artystami, wśród których byli m. in. Buju Banton, Luciano, Jeru The Damaja, Glen Washington i Aceyalone, Mystic Bo najbardziej znany jest ze swych regularnych imprez: Sunday Selection i Base Station, odbywającym się co-tygodniowo w Berlinie od 1999 r.

Ponadto dzielił również scenę z Guru, KRS ONE, Pharcyde, Mykal Rose, Roots Manuva, SEED, Tanya Stevens i wieloma innymi artystami na niezliczonych koncertach.

Mystic Bo grał dla takich marek jak Adidas ("Flammable Nights"), Nissan & Quicksilver (Flammable Snow Board Camp), Red Bull (Access all Areas), Miller (Advance Music) oraz na głównych imprezach w Niemczech jak ?F?te de la Musique?, ?Pop Com? i ?Karneval der Kulturen?, w którym bierze udział ponad milion fanów!

W trakcie swojej kariery, nieprzerwanie krzewi kulturę Reggae/Hip Hopu, pracując dla wydawnictw płytowych, grając w stacjach radiowych, jak również udzielając warsztatów dla Dj'ów w Berlinie, Moskwie i St. Petersburgu.
Jako członek Rosyjskiej Wspólnoty Artystycznej TUSSART, organizuje i występuje na festiwalach w Tajlandii, Turcji, Rosji, Sri Lance, w Meksyku, oraz na Bali i Lombork w Indonezji.

Artysta już teraz ma zaplanowane mnóstwo imprez na przestrzeni nadchodzących miesięcy, usłyszycie więc jeszcze więcej od Mystic Bo, i nie zapominajcie, że "Mystic is always around"!

Boogaloo Beach Bar jako zaangażowana grupa obywateli Żoliborza, wygrał konkurs ?Warszawa w kwiatach i zieleni 2014?. Nagrodą były kwiaty i zieleń od Leroy Merlin Białołęka, które upiękniły Plażę Żoliborz. Dziękujemy!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej