Going. | 4 steps to Fridge - Chłodna 25

Zespół, który był jeszcze w powijakach, wzorował się na cover?ach takich grup jak Green Day, Muse i Myslovitz. Po pół roku wspólnej gry jednogłośnie zadecydowano o wprowadzeniu kilku swoich kawałków. Tak oto rozpoczęły się intensywne prace nad własnym materiałem, co w sierpniu 2014 roku pozwoliło nagrać pierwsze 3 numery. Nie jest to oczywiście szczyt ich możliwości, już w planach są kolejne nagrania. Materiału przecież nie brakuje.

Materiału, który można co prawda krótko określić szerokim mianem muzyki Rockowej, ale cóż by to był za nietakt. Gatunek ten jest przecież rozparcelowany jak Polska po rozbiciu dzielnicowym. Należy, więc postawić pytanie: Jaki to Rock? Odpowiedź jest co najmniej interesująca, ponieważ nawet sami członkowie nie są w stanie jednoznacznie określić typu granej muzyki. Wśród utworów znajdziemy bowiem zarówno szybkie i skoczne, jak i spokojne i melancholijne. Znajdziemy takie, których "Nie można słuchać po cichu", jak i takie, które miło jest usłyszeć w słuchawkach przed snem. Reasumując, dla każdego coś się znajdzie.

4 Steps To Fridge to młody Warszawski zespół, który swą działalność muzyczną rozpoczął we wrześniu 2013 roku z inicjatywy Kuby i Sebastiana. Pomysł założenia zespołu istniał w głowach ambitnych gitarzystów już od dawna. Jednak to dopiero tego pamiętnego lata udało im się znaleźć odpowiedniego perkusistę, którym okazał się Paweł. Nie udało by się to bez pomocy pierwszego wokalisty, który w początkowym okresie istnienia grupy wspomógł zespół nie tylko swoim wokalem, ale również w kwestii organizacyjnej i technicznej. Brakowało jednak jeszcze jednej gitary, aby rozpocząć pracę, stąd pojawił się Michał. Jak się później okazało właściwy człowiek, na właściwym miejscu. W ten sposób zakończyło się kompletowanie składu i można było przystąpić do gry.

Obecny skład zespołu:
Paweł Krawczyk- Perkusja
Sebastian Balcerzak - Gitara solowa
Jakub Kryszczuk ? Bass/Gitara rytmiczna
Michał Ciszewski - Wokal/Gitara rytmiczna/Bass

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej