Going. | VENOM Inc, Suffocation - MegaClub

VENOM Inc, Suffocation

18:00 | Sobota, 31 marca 2018
MegaClub

Koncert

90 zł

90 zł

Ojcowie black metalu oraz giganci death metalu na jedynym koncercie w Polsce!

VENOM Inc łączą siły z SUFFOCATION i razem wyruszają w europejską trasę, która już na starcie staje się obowiązkowym punktem na koncertowej mapie każdego szanującego się fana metalu.
Tym bardziej, że ciężko o lepszą datę – koncert odbędzie w katowickim MegaClubie, w sobotę 31 marca, czyli dokładnie w Święta Wielkanocne.

Venom Inc to nikt inny jak Mantas i Abaddon we własnych osobach – muzycy, którzy nagrywając płytę „Black Metal” stworzyli tym samym nazwę gatunku oraz podłożyli podwaliny pod wszystko, co w metalu najbardziej ekstremalne.
Byli pierwsi, byli najgłośniejsi i najbardziej kontrowersyjni.

Suffocation uważani są za pionierów brutalnego i technicznego death metalu oraz jeden z najbardziej wpływowych zespołów w death metalu. Nie sposób uważać się za jego znawcę i nie znać „Effigy of the Forgotten”, którym amerykańscy giganci wyznaczyli nowe ramy gatunku. Zespół do dzisiaj nagrywając wysoko oceniane płyty oraz ciągle koncertując udowadnia, że death metal ma się w istocie doskonale.

Skład wieczoru zostanie wzmocniony przez trzy panie parające się thrash metalem. Tak, dobrze przeczytaliście - Nervosa to thrash metalowe żeńskie trio, co ciekawe - z Brazylii.

Wieczór otworzy kanadyjski Aeternam oraz japoński Survive.

Bilety:
https://goout.net/pl/billety/venom-inc+suffocation+nervosa/wbac/

MegaClub
Katowice, ul. Żelazna 15
31.03.2018

Na koncert zaprasza Black Silesia Productions.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  zespol     effigy     ojcowie     nagrywajac     dokladnie     megaclubie     oraz     silesia     survivebiletyhttpsgooutnetplbilletyvenomincsuffocationnervosawbacmegaclubkatowice     byli     kanadyjski     pierwsi     wyznaczyli     brutalnego     nikt     wzmocniony     date     trase     kazdego     katowickim     nervosa     uwazac     ktorzy     brazyliiwieczor     amerykanscy     starcie     obowiazkowym     otworzy     panie     fana     sily     sobote