Going. | VENOM Inc, Suffocation - MegaClub

VENOM Inc, Suffocation

18:00 | Sobota, 31 marca 2018
MegaClub

Koncert

TBA

TBA

Ojcowie black metalu oraz giganci death metalu na jedynym koncercie w Polsce!

VENOM Inc łączą siły z SUFFOCATION i razem wyruszają w europejską trasę, która już na starcie staje się obowiązkowym punktem na koncertowej mapie każdego szanującego się fana metalu.
Tym bardziej, że ciężko o lepszą datę – koncert odbędzie w katowickim MegaClubie, w sobotę 31 marca, czyli dokładnie w Święta Wielkanocne.

Venom Inc to nikt inny jak Mantas i Abaddon we własnych osobach – muzycy, którzy nagrywając płytę „Black Metal” stworzyli tym samym nazwę gatunku oraz podłożyli podwaliny pod wszystko, co w metalu najbardziej ekstremalne.
Byli pierwsi, byli najgłośniejsi i najbardziej kontrowersyjni.

Suffocation uważani są za pionierów brutalnego i technicznego death metalu oraz jeden z najbardziej wpływowych zespołów w death metalu. Nie sposób uważać się za jego znawcę i nie znać „Effigy of the Forgotten”, którym amerykańscy giganci wyznaczyli nowe ramy gatunku. Zespół do dzisiaj nagrywając wysoko oceniane płyty oraz ciągle koncertując udowadnia, że death metal ma się w istocie doskonale.

Skład wieczoru zostanie wzmocniony przez trzy panie parające się thrash metalem. Tak, dobrze przeczytaliście - Nervosa to thrash metalowe żeńskie trio, co ciekawe - z Brazylii.

Wieczór otworzy kanadyjski Aeternam oraz japoński Survive.

Bilety wkrótce w sprzedaży!

MegaClub
Katowice, ul. Żelazna 15
31.03.2018

Na koncert zaprasza Black Silesia Productions.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wieczoru     ciekawe     uwazac     sprzedazymegaclubkatowice     ciagle     fana     wkrotce     istocie     koncert     black     abaddon     inny     pierwsi     panie     giganci     doskonalesklad     koncertowej     stworzyli     szanujacego     mantas     trase     forgotten     swieta     plyty     zostanie     marca     aeternam     thrash     katowickim     nagrywajac     metalowe     dobrze