Going. | VENOM Inc, Suffocation - MegaClub

VENOM Inc, Suffocation

18:00 | Sobota, 31 marca 2018
MegaClub

Koncert

90 zł

90 zł

Ojcowie black metalu oraz giganci death metalu na jedynym koncercie w Polsce!

VENOM Inc łączą siły z SUFFOCATION i razem wyruszają w europejską trasę, która już na starcie staje się obowiązkowym punktem na koncertowej mapie każdego szanującego się fana metalu.
Tym bardziej, że ciężko o lepszą datę – koncert odbędzie w katowickim MegaClubie, w sobotę 31 marca, czyli dokładnie w Święta Wielkanocne.

Venom Inc to nikt inny jak Mantas i Abaddon we własnych osobach – muzycy, którzy nagrywając płytę „Black Metal” stworzyli tym samym nazwę gatunku oraz podłożyli podwaliny pod wszystko, co w metalu najbardziej ekstremalne.
Byli pierwsi, byli najgłośniejsi i najbardziej kontrowersyjni.

Suffocation uważani są za pionierów brutalnego i technicznego death metalu oraz jeden z najbardziej wpływowych zespołów w death metalu. Nie sposób uważać się za jego znawcę i nie znać „Effigy of the Forgotten”, którym amerykańscy giganci wyznaczyli nowe ramy gatunku. Zespół do dzisiaj nagrywając wysoko oceniane płyty oraz ciągle koncertując udowadnia, że death metal ma się w istocie doskonale.

Skład wieczoru zostanie wzmocniony przez trzy panie parające się thrash metalem. Tak, dobrze przeczytaliście - Nervosa to thrash metalowe żeńskie trio, co ciekawe - z Brazylii.

Wieczór otworzy kanadyjski Aeternam oraz japoński Survive.

Bilety:
https://goout.net/pl/billety/venom-inc+suffocation+nervosa/wbac/

MegaClub
Katowice, ul. Żelazna 15
31.03.2018

Na koncert zaprasza Black Silesia Productions.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  inny     gatunku     nowe     nazwe     ciezko     trio     amerykanscy     dobrze     metalem     aeternam     stworzyli     ktora     zaprasza     sposob     razem     silesia     metalowe     zenskie     zostanie     najglosniejsi     wysoko     death     fana     wszystko     zelazna     przeczytaliscie     nagrywajac     survivebiletyhttpsgooutnetplbilletyvenomincsuffocationnervosawbacmegaclubkatowice     ktorym     metal     japonski     trase