Going. | Fifidroki + Kirszenbaum - Teatr Barakah / ArtCafe Barakah

Koncert Fifidroki + Kirszenbaum
24.02 sobota godz:21.00 ArtCafe Barakah
bilet: 15 PLN


Alternatywni, folkowi. punkowi i ludowi. Pozagatunkowi, bo liczy się energia. Do tego elektryczni i elektroniczni. Muzyka Fifidroków ma swoje źródła w śląskich kominach, beskidzkich polach, ukraińskich wsiach, żydowskich kibucach i zakazanych dzielnicach śląskich miast. Ich muzyka jest równie agresywna i brudna, co balladowa i baśniowa. Stań na rynku w Katowicach, Bielsku czy Sosnowcu i spójrz przed siebie. Oto fifidrokowy heimat. Wszystko co nasze. Mikrokosmos. Mikroojczyzna.

Nie ma gatunku muzycznego, który jasno opisuje muzykę Fifidroków, tak jak nie ma piosenki Fifidroków, która mieści się w danym gatunku. Są natomiast słuchacze, którym brak kategorii nie straszny i którzy doceniają zawartość muzyki w muzyce. To dla nich grają Fifidroki.

SKŁAD ZESPOŁU: Joanna Milka - wokalna akrobatka, Agnieszka Mazur - miotacz wokalu, Łukasz Nowotka - vjolin ale nie da gamba tylko normal, Bartek Pluciński - vel guitar pro, Norbert Jasłowski - guitar and electronics magic, Eugeniusz Lenart - bassssss, Damian Machnik - perkusja najbardziej

LINKI:
https://fifidroki.bandcamp.com/
http://www.fifidroki.pl/
https://web.facebook.com/Fifidroki/
https://www.youtube.com/watch?v=t1hrIvdgnqY
https://www.youtube.com/watch?v=zGfWIqcr0nc
________________________________________________
BILETY: 15 zł

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej