Going. | Bradley Zero - Bar Studio

Głębokie Pasmo oraz PTAKI prezentują: Rhythm Section release party feat BRADLEY ZERO (BOILER ROOM, LONDON) @ Bar Studio, Warszawa.

Don?t believe the hype. Chłopaki z Public Enemy nie spodziewali się, że utwór napisany w kontrze do medialnych bzdur i zamieszania, jakie pojawiło się wokół ich zespołu, stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych hip hopowych klasyków. Podobnie Jaromir i Bartek z Ptaków, klejący Krystynę dla małego hermetycznego labela, nie spodziewali się, że kilka miesięcy później track będzie można usłyszeć w co drugim polskim barze z burgerami. Nie inaczej było też z ziomalskim projektem Boiler Room, który założony przez kilku kumpli z Londynu rozrósł się do wiadomo jakich rozmiarów?

Co ciekawe, we wszystkich trzech przypadkach to głos ludu wyniósł ich na piedestał. To dzieciaki w Bronxie niosły dalej przesłanie Public Enemy, kumaci DJe (z naszym kochanym Move D na czele) puszczali Krystynę na największych festiwalach w Europie i grono muzycznych nerdów zasłuchiwało się w streamingu z Boiler Rooma zanim to stało się naprawdę modne. Tak więc na przekór temu, co dzieje się w mediach ? nie wierzcie w hype, uwierzcie w muzykę, którą usłyszeć będziecie mogli już 27 września.

Zapraszają PTAKI z okazji releasu w Rhythm Section, zaprasza też Głębokie Pasmo.

PTAKI: Niedawno do sklepów trafił nasz pierwszy remiks (Al Dobson Jr ?Santiago Black?), supportowany już przez takie postacie sceny, jak Jamie XX, Mark E, Red Rack?em, Alexander Barck (Jazzanova), Francis Inferno Orchestra i wielu innych. Pierwszy remiks robi się raz, więc z okazji premiery płyty zdecydowaliśmy się wyprawić balangę i zaprosić na nią wydawcę płyty. To postać szczególna.

BRADLEY ZERO to didżej, promotor i wydawca płyt, odpowiedzialny za sukces Boiler Roomu i londyńskiego cyklu imprez Rhythm Section. Co 2 tygodnie między stołami bilardowymi w kameralnym klubie w Peckham do muzyki granej bez gatunkowych barier tańczy kilkaset osób. Na imprezach Rhythm Section grali m.in. Rick Wilhite, Daniel Avery, Floating Points, Jam City, Midland, Young Marco i inni. Poza organizowaniem imprez Beadley zajmuje się programowaniem lineupów Boiler Roomu, a w wolnych chwilach wydaje płyty. Wiosną za jego sprawą do sklepów trafił longplay londyńskiego beatmakera Ala Dobsona Jr, dobrego kumpla Mo?Kolours i twórcy podobnie wyluzowanej muzyki.

Teraz na drugi winyl wytwórni Rhythm Section International trafiły remiksy oryginalnego materiału, za który odpowiedzialne są Ptaki i Ruf Dug. Bradley to także wzięty didżej, grający pełny duszy stop deep house?u, afro, techno i disco. Tylko w tym roku grał m.in. w Turcji, Szwajcarii, Izraelu, Australii i Egipcie, a także na festiwalu WorldWide Gillesa Petersona.
Support dla naszego gościa zapewnimy my oraz nasi przyjaciele ze stolicy: obchodzący swoje urodziny MITURA i Hadrian z Głębokiego Pasma, DJ DOOK (Risky&Dook) oraz Bisti(POM).

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej