Going. | Odwołany / Chynna Rogers (US) - Smolna

Odwołany / Chynna Rogers (US)

20:00 | Czwartek, 1 marca 2018
Smolna

Koncert

30 zł

30 zł

Jedna z najciekawszych rapujących artystek 2017 roku, CHYNNA ROGERS (US) po raz pierwszy w Polsce!

Chynna Rogers, modelka i raperka, która z łatwością łączy te dwa światy, przez media nazwana "Kapłanką rapu", buddystka o unikalnym flow i jedna z najciekawszych nowych postaci związanych z kolektywem A$AP Mob, już 1 marca wystąpi w Warszawie w klubie Smolna. Po licznych koncertach w Stanach Zjednoczonych u boku raperów z A$AP Mob, Suicideyear, Keleli czy Lil Uzi Verta, wreszcie wystąpi w Europie!

Chynna nie jest zwykła dziewczyną, w wieku czternastu lat podpisała kontrakt z Ford Models, jedną z największych agencji modelingowych na świecie, wtedy to rodzimą Filadelfię zmieniła na Nowy Jork. Po przeprowadzce zainteresował się nią dom mody DKNY, ale dla niej ważniejsza była muzyka, wówczas nawiązała współpracę z A$AP Yamsem, założycielem słynnego kolektywu, który w konsekwencji ośmielił nastoletnią modelkę, by pokazała światu swoją twórczość, niestety nie mógł być świadkiem jej sukcesu, zmarł przedwcześnie w styczniu 2015 roku.

Rogers zyskała popularność poprzez viralowy hit “Selfie” z 2013 roku
oraz “Glen Coco” z 2014, przed wydaniem "This Isn’t Happening EP"
(rekomendowaną przez Radiohead) w lipcu 2015 roku. Szybko zainteresował się nią Magazyn XXL oraz Billboard https://www.billboard.com/articles/news/lifestyle/7727795/asap-mob model-chynna-rogers-from-addiction-to-music, a jej sława dotarła również do Polski. Jarosław Kowal, redaktor portalu soundrive.pl w recenzji "Music 2 Die 2", pisze o niej "Tak wyraziste osobowości potrzebne są i hip-hopowi, i muzyce w ogóle." http://www.soundrive.pl/article/738/chynna-music-2-die-2
Całkowicie się z tym zgadzamy!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej