Going. | Chynna Rogers (US) - Smolna

Chynna Rogers (US)

20:00 | Czwartek, 1 marca 2018
Smolna

Koncert

35 zł

35 zł

Jedna z najciekawszych rapujących artystek 2017 roku, CHYNNA ROGERS (US) po raz pierwszy w Polsce!

Chynna Rogers, modelka i raperka, która z łatwością łączy te dwa światy, przez media nazwana "Kapłanką rapu", buddystka o unikalnym flow i jedna z najciekawszych nowych postaci związanych z kolektywem A$AP Mob, już 1 marca wystąpi w Warszawie w klubie Smolna. Po licznych koncertach w Stanach Zjednoczonych u boku raperów z A$AP Mob, Suicideyear, Keleli czy Lil Uzi Verta, wreszcie wystąpi w Europie!

Chynna nie jest zwykła dziewczyną, w wieku czternastu lat podpisała kontrakt z Ford Models, jedną z największych agencji modelingowych na świecie, wtedy to rodzimą Filadelfię zmieniła na Nowy Jork. Po przeprowadzce zainteresował się nią dom mody DKNY, ale dla niej ważniejsza była muzyka, wówczas nawiązała współpracę z A$AP Yamsem, założycielem słynnego kolektywu, który w konsekwencji ośmielił nastoletnią modelkę, by pokazała światu swoją twórczość, niestety nie mógł być świadkiem jej sukcesu, zmarł przedwcześnie w styczniu 2015 roku.

Rogers zyskała popularność poprzez viralowy hit “Selfie” z 2013 roku
oraz “Glen Coco” z 2014, przed wydaniem "This Isn’t Happening EP"
(rekomendowaną przez Radiohead) w lipcu 2015 roku. Szybko zainteresował się nią Magazyn XXL oraz Billboard https://www.billboard.com/articles/news/lifestyle/7727795/asap-mob model-chynna-rogers-from-addiction-to-music, a jej sława dotarła również do Polski. Jarosław Kowal, redaktor portalu soundrive.pl w recenzji "Music 2 Die 2", pisze o niej "Tak wyraziste osobowości potrzebne są i hip-hopowi, i muzyce w ogóle." http://www.soundrive.pl/article/738/chynna-music-2-die-2
Całkowicie się z tym zgadzamy!

Uber
Przy zakupie biletu dodatkowo otrzymujesz zniżkę 50% do 15 zł na pierwszy przejazd. Kod możesz wykorzystać do 30 dni od wpisania, maksymalnie do 31.03.2018 r.
Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  slawa     przedwczesnie     potrzebne     szybko     mody     rokuoraz     polski     filadelfie     2014     kolektywu     zmienila     flow     zalozycielem     zwiazanych     tworczosc     zjednoczonych     hiphopowi     wazniejsza     warszawie     2015     wyraziste     byla     modelchynnarogersfromaddictiontomusic     koncertach     modelka     mogl     niej     slynnego     najwiekszych     radiohead     zainteresowal     2013