Going. | Trio Maku - Klubokawiarnia Chmury

TRIO MAKU to projekt, który ewoluuje. Polega to na tym, że nigdy nie wiesz. Może to być granie uliczne, zorganizowany koncert, performance... Liryczne, dramatyczne, pomiędzy intensywnością a przestrzenią i spokojem. Artyści grają głównie własne kompozycje. Granie w ich wykonaniu, to ekspresja nawiązująca stylem do klasyki jazzu, czasem jest to minimalizm, rodzaj muzyki filmowej lub pełna improwizacja.

https://www.facebook.com/TrioMaku

Wojtek Makowski - gitarzysta, kompozytor, performer, producent. Ukończył prestiżowy wydział Composition and Music Technology, UH w Wielkiej Brytanii. Zamyślony, raczej nieobecny lubi improwizować w najróżniejszych warunkach pogody, jeździ bez lejców, skręca w prawo i w lewo, częstuje. Kiedy dobiera dźwięki to nie odbiera telefonu. Podoba mu się japońska muzyka klasyczna, Shoegaze, muzyka elektroakustyczna, spokój, zamieszanie, piękno i nie tylko. Grał w składzie z Flux Pavillionem, basistą Rickim Jamesem, Michałem Urbaniakiem. Współzałożyciel Funcadelic Monks of Justice, hal9000, Off-Colour Embassy, Free Summer Expression. Lider Jazztruction oraz performatywnego projektu MessAge łączącego techniki improwizacji w muzyce i w tańcu współczesnym. Obecnie gra w zespołach Skubas i Diszobabaa.

Bartosz Łazarski - kontrabasista, improwizator, złodziej przestrzeni, wydeptywacz warszawskich chodników, trawożerca, wieszak na ubrania, minimalista. Nie nagrywa płyt z czołowymi polskimi jazzmanami i nie rozbija się po festiwalach. Niektórzy twierdzą, że przed laty ukończył Wydział Jazzu przy ul. Bednarskiej w Warszawie. Podobno jednak ostatnio widziano go z kontrabasem na plecach w okolicach Wilczej.

Wojtek Kurek perkusja, dużo perkusji, rytm, nierytm i pauzy. Kraków, Katowice. Gra na wszystkim, ale tylko na perkusji potrafi tak żeby innym się to podobało. Lubi improwizować eksperyment i długie, męczące fryty i noise. Grał punka, indie, piosenki, metal, hip hop, d'n'b, jazz i inne, wszystko grał, samby tylko nie grał. Najbardziej w muzyce lubi ludzi. Teraz gra w Paper Cuts, H.A.N.D., Sześcian Trio, Jazztruction (chyba, że nie) i wy....istym Trio Maku. Czasem jeździ na koncerty z Vixenem. Inicjator kolektywu Warten.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej