Going. | Move Mózg #30 - MÓZG Warszawa

To już 30 edycja naszego kosmicznego cyklu i pierwsza w 2018 roku. Tym razem widzimy się w MÓZG Warszawa a wystąpi dla nas dwójka młodych DJ - Facheroia i Verlake

Zoi Michailova aka Facheroia urodzona na Krymie od 4 lat mieszkająca w Warszawie. W swoich muzycznych poszukiwaniach zaczynała od starych funk'owych płyt rodzicielskich z lat 70'.
Od 2016 roku Zoi jest obecna na scenie klubowej pod pseudonimem Facheroia. Interesuje ją muzyka elektroniczna w różnych wariacjach: UK garage/ house/ electro oraz brzmienia muzyki eksperymentalnej produkowanej w latach 80' i 90'. Od czerwca 2017 roku współpracuje z przestrzenią projektową KEM skupiającą się na praktykach choreograficznych i performatywnych m.in. organizując cykliczne wydarzenia i imprezy queerowe. W pazdzierniku 2017 roku Zoi debiutowala z wlasną produkcją muzyczną grając na żywo przy improwizacjach tanecznych zespołu This Takes Time w ramach rezydencji artystycznej w teatrze Impart we Wrocławiu. Kolejnym dużym projektem był spektakl organizowany przez Stowarzyszenie Sztuka Nowa “Krym”, premiera którego odbyla sie w listopadzie 2017 roku w Poznaniu i w grudniu w Komunie Warszawa.
Muzyka w każdej postaci stanowi dla Zoi pewną formę terapii, daje oddech i wolność

SC: https://soundcloud.com/facheroia
FB: https://www.facebook.com/facheroia

Verlake - Młody człowiek z Zielonej Góry, mieszkający obecnie we Wrocławiu. W dj setach lubi sięgać po melancholijny house i głęboką klubową elektronikę.

Jego utwory ukazywały się dotychczas w polskich wytwórniach promujących muzykę niezależną ; Please Feed My Records, Dym, czy kasetowy label K-Hole Trax, gdzie ukazała się jego ostatnia epka.

SC: https://soundcloud.com/verlake
FB: https://www.facebook.com/verlakemusic

Oprócz gości wystąpią również gospodarze czyli Ola Teks i Cyryl

Za projekt specjalny odpowiada Kuba Garscia z K105K
Plakat: Przemek Oleksyn

Bilet na lot: 20 zł
Start: 23:00
End:??

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  takes     roku     klubowa     dwojka     garscia     kazdej     elektroniczna     eksperymentalnej     gory     razem     label     trax     przestrzenia     ukazala     mlodych     praktykach     rezydencji     pseudonimem     please     elektronikejego     rodzicielskich     organizujac     zywo     warszawie     brzmienia     wlasna     ostatnia     produkcja     obecna     performatywnych     zlstart     grajac