Going. | Podlaskie Śniadanie Mistrzów - Dookoła Świata - Branicki Palace, Białystok

Podlaskie Śniadanie Mistrzów - Dookoła Świata

10:00 | Sobota, 16 czerwca 2018
Branicki Palace, Białystok

Jedzenie

Free

Free

W tym roku na Podlaskie Śniadanie Mistrzów zapraszamy was AŻ TRZY RAZY! Zabierzcie partnera, przyjaciół, rodziców i dzieciaki, jeśli macie - weźcie czworonoga, koniecznie spakujcie koc i spędźcie z nami tę radosną, leniwą sobotę!

Zaczynamy podróżą Dookoła Świata - każda restauracja przygotuje przynajmniej jedno danie inspirowane kuchnią wybranego zakątka globu. Smakami przeniosą nas do Włoch, Węgier, Hiszpanii, Tybetu, Meksyku, Chorwacji, Japonii, Finlandii...czeka was wiele kulinarnych niespodzianek!
Jak co roku nie zabraknie aromatycznych kaw i orzeźwiających lemoniad, będą lody, coś na słodko i propozycje dla wegan. W Strefie Producentów znajdziecie swoje ulubione produkty z naszego regionu, ale też ciekawostki z dalekiego świata.

RESTAURACJE I KAWIARNIE:
KOKU Sushi Białystok Rynek
Trattoria Czarna Owca
Świętojańska 21
Tokaj Restauracja
Bella Mozzarella
Kawiarnia Zachodnia
Restauracja Oranżeria
Restauracja Kawelin
INNA BAJKA Resto Bar
Parniczek
Tatarska Jurta
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro
Fly High Coffee
Pięć Dębów
Stara Szkoła
7Metod
Maison du Café
Rowerowa - Mobilne Kawiarnie

PRODUCENCI:
Olejowy Raj
Maslove - masło 100% orzechowe
Łukaszówka Supraśl
JaglAnka Zdrowa Żywność
Pigwoniada
Dworzysk
SVOJE
xufas
Palarnia Kawy La Kafo
Do tego świeże zioła, greckie oliwki i oliwa orzeźwiające napoje z Batyskaf i najlepsze w tej części Europy cannoli w wykonaniu Alessia Di Donato

Tradycyjnie, szykujemy Strefę Chillouty z przyjemnymi dźwiękami i leżakami. Strefa dla dzieci powiększy się! Poza wciągającymi animacjami Pomysłowa Kredka - gry planszowe, bitewne, artykuły kreatywne, modelarskie i Ogarnij bazę tworzymy kącik językowy - w końcu nauka w formie zabawy jest najfajniejsza! ABC Szkoła Języków Obcych przygotuje zabawy z językiem angielskim, a miłością do hiszpańskiego będzie zarażała szkoła Gran Via ;)

I - jak rok temu - Wolontariat- Schronisko dla Zwierząt w Białymstoku zabierze na spacer po parku psiaki czekające na adopcję ♥

Miejsce: Ogrody Pałacu Branickich - wejście od ul. Legionowej.

WSTĘP WOLNY

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej