Going. | Nasiono and Too Many Fireworks Showcase - Hydrozagadka

Nasiono and Too Many Fireworks Showcase

19:00 | Czwartek, 25 września 2014

Hydrozagadka

Koncert

15 zł

15 zł

Wspólna miłość do przesterów, pogłosów i delayu to coś, co łączy Nasiono Records - trójmiejską alternatywę i too many fireworks - nowy label na polskiej scenie muzycznej.

Korzystając z platformy Warsaw Music Week, Nasiono ma zaszczyt przedstawić swojego młodszego kolegę warszawskim fanom niezalu.

Nasiono Records to kolektyw zrzeszający muzyków, poetów, grafików, twórców wideo i animatorów kultury, których celem jest nagrywanie, publikowanie i promowanie zespołów i projektów z Trójmiasta (i okolic). Noise'owe eksperymenty, rockowe piosenki, psychofolk, spoken word, shoegaz, space-rock i siemiężny punk firmowane ich logo należą do najlepszych w Polsce. Wytwórnia współorganizuje także SpaceFest!

Too Many Fireworks to prawdziwie niezależny label, który kieruje się tą samą filozofią i etosem, co Creation, Factory, Chemikal Underground i oczywiście Nasiono. Wytwórnia powstała w 2001 roku w pewnej kuchni niedaleko Glasgow. Od tamtej pory jej celem jest stworzenie społeczności muzyków, kompozytorów i artystów oraz promocja tego, co najlepsze w post-rocku, shoegaze, indie-rocku, indiepopie, ambiencie, elektornice i modern-classical. Too Many Fireworks organizowali także popularne imprezy Fire:Works, odbywające się co 2 tygodnie w Glasgow od 2003 do 2006 roku.

Aby przedstawić Too Many Fireworks polskim fanom niezalu, Nasiono i TMF organizują showcase swoich wytwórni w ramach Warsaw Music Week.

Artyści:
The Frozen North
The Sunlit Earth
Kiev Office
Asia i Koty
Neil Milton and the SheSaid SheSaids
Hanimala

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej