Going. | Spotkanie Na Fazie - Poznań - Stary Browar, Słodownia + 1

Dawid Fazowski - pochodzi z niewielkiej górnośląskiej miejscowości, Żor. Przygodę z zagranicznym podróżowaniem zaczął od wyjazdu do Rzymu na tak zwane „Coloseum Party”, gdzie odkrył, że podbicie świata autostopem jest możliwe bez względu na możliwości finansowe oraz poziom znajomości języków obcych. Następnie na horyzoncie pojawiła się Gruzja, Turcja a do kraju wrócił przez państwa byłej Jugosławii. Wtedy też nadeszło przeczucie, że będzie to sposób na życie...

Po kilku małych wyprawach w głowie Dawida urodził się pomysł by pojechać na Antarktydę i napić się wódki z pingwinami...
Mimo, iż na samą Antarktydę nie udało się dotrzeć, pingwiny spotkał w Patagonii. To był pierwszy cel, który w dosyć niespodziewany sposób został przez Dawida (wtedy jeszcze mało doświadczonego podróżnika) osiągnięty. W między czasie pojawiła się również idea dokumentowania wszystkiego co się dzieje dookoła, za pomocą kamery sportowej oraz publikowania na nowo założonym kanale youTube.

Po niespełna 3 latach od swoich początków w świecie polskiego YouTube'a, Dawida subskrybuje przeszło 270 tysięcy stałych widzów a łącznie zgromadził dookoła siebie ponad 500 tysięcy fanów!

Dlatego teraz macie okazję usłyszeć na żywo o przygodach, które przeżył Faza podczas swoich wojaży po świecie.
Spotkania na Fazie w postaci Tournee czyli, pięć największych miast Polski w pięć dni. Również swojego rodzaju wyzwanie!
Nie zwlekajcie i zapisujcie się na spotkania w wybranych przez siebie miejscach.

Do zobaczenia już wkrótce!
Dawid Fazowski - Przez Świat Na Fazie

Rezerwacje są do odbioru maksymalnie na pół godziny przed wydarzeniem. Po tym okresie są niwelowane.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej