Going. | Veni Vidi Techno: Revoluto Anno IV - Zet Pe Te

Veni Vidi Techno: Revoluto Anno IV

23:00 | Piątek, 23 marca 2018
Zet Pe Te

Impreza

20 zł

20 zł

Po złotych godach nadchodzi kolejny powód, aby stuknąć się kieliszkami i wspólnie świętować. Zbliżaja się bowiem nasze czwarte (lol, to już?) urodziny. Pragnąc być wierni korzeniom oraz wszelakim pryncypiom, które przyświecały kulturze techno u jej zarania, postaramy się ponownie dostarczyć Wam wyjątkowych doznań.

Tym razem skupiając się na tym spektrum, które, podobnież jak sama muzyka, jest niematerialne i nieuchwytne. Usilnie wierząc w to, iż rzeczywistość nielegalnych rejwów wczesnych lat dziewięćdziesiątych zawierała w sobie pewnego niepowtarzalnego ducha, postanowiliśmy, wczuwając się w tamtejsze realia, zrozumieć dlaczego.

Uwierzyliśmy zatem, iż czując powiewające nad nami oszczepy urojonej (a może i nie?) antyrejwowej barbarii będziemy w stanie zaserwować Wam o wiele bardziej efemeryczny i hedonistyczny spektakl, a zamieniając misterne konstrukcje z lycry i drewna na stroboskopową kanonadę laserów i greckich ogni w oparach koloidalnych cząstek katapultowych pocisków tylko dopełnimy obrazu.

Dźwiękową wisienką na torcie, a zarazem jego Crème de la Crème będzie zaś trójdrożny system liniowy, który niczym natarcie klibinariuszy zmiecie z parkietu ociężałe słonie Hannibala docierając do niedosłyszących niedobitków precyzyjną salwą ostrych jak brzytwa strzał od scytyjskich łuczników najemnych.
Rave or Die!...tak brzmi bowiem nazwa jednej z oficyn wydawniczych mocno związanej z naszym, z najdalsza zaproszonym gościem... Przybywa on do nas prosto z dawnej Lutecji w rzymskiej prowncji Galia Senonia, a francuskie podejście do sprawy nastawione na serwowanie prostolinijnej, hedonistycznej techno wiksy nie skrępowanej eksperymentalną egzaltacją od dawna nam imponowało.

Soundsystem
d&b audiotechnik Q1
NAW Performance Audio
Zeck audio
Yamaha Sound by MPN Sound System

Instalacje świetlne
Vortex Visual Division & Kubok

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej