Going. | BASS CAMP 2018 Launch Party w/ Egoless live - INQbator Klub

BASS CAMP 2018 Launch Party w/ Egoless live

22:00 | Sobota, 21 kwietnia 2018
INQbator Klub

Impreza

20 zł

20 zł

Zapraszamy na rozgrzewkę przed BASS CAMP 2018 - największym polskim festiwalem muzyki lubiącej niskie częstotliwości! Podczas BASS CAMP 2018 Launch Party | INQbator, na dwóch scenach będziecie mieli namiastkę letniego szaleństwa, czyli imprezę na dwie sceny. Na głównej sali usłyszycie selekcję lokalnych graczy, reprezentujących różne style oraz gatunki: Dub Lovin' Criminals, drum'a'turgia crew oraz People's Choice Dub . Headlinerem Tego dnia będzie gorący chorwacki towar eksportowy czyli EGOLESS!

Na scenie barowej natomiast wskoczymy do bassenu zrobionego z dub techno, wykonanego przez Deep Impact Kraków !

LINE UP:
EGOLESS (ZamZam Sounds/ DEEP MEDi / Chorwacja)
50/50 (Dub Lovin' Criminals/Kraków)
Kuzyn (BASS CAMP/ Kraków)
People's Choice Dub (Ruda Śląska/Siemianowice)
Contact b2b Kuaq (drum'a'turgia/DLC/ Katowice)
Deep Impact Kraków

BASS CAMP 2018 LAUNCH PARTY
21/04/2018
Klub INQbator
ul. Dworcowa 2, Katowice
wejście: 20zł

BIO:
EGOLESS urodził się w 1984 roku w Chorwacji (Jugosławia).
Muzyka od najmłodszych lat była ucieczką od trudnej rzeczywistości, która go otaczała, i bardzo szybko, po odkryciu punk & rocka, założył swój pierwszy zespół, a także zagrał swoje pierwsze koncerty w wieku 14 lat.
Po przeprowadzce do stolicy (Zagrzebiu, gdzie mieszka do dziś), natychmiast zahipnotyzował się muzyką dubową, reggae, a zwłaszcza jungle, poprzez album "Timeless” Goldie.
Wkrótce po tym w 2002 roku. Zaczął się zajmować muzyką, tworzył dub reggae, junglei trochę muzyki eksperymentalnej, wciąż grając i koncertując z różnymi zespołami .
W 2009 roku założył projekt Egoless z EPką No, Ego, No Problems, ale szybko zaczął łączyć muzykę dub i dubstep w jedną organiczną całość, zachowując jednocześnie oba fundamenty stylów, wykorzystując stare jamajskie techniki dubowe i sprzęt (mikser analogowy, taśma, echa taśmy, wiosenne pogłosy, instrumenty). W tym samym stylu wykonuje występy na żywo wykorzystując te same techniki.
Po roku 2012. i pierwszym wydaniu winyli które cieszyły się uznaniem
Poświęcił wyłącznie projektowi i po niezliczonych udanych wydaniach winylowych i cyfrowych oraz remiksach dla wysoko cenionych wytwórni w takich scenach jak: System, Scrub a Dub, ZamZam, Lion Charge , Black list zaliczył koncerty, festiwale i trasy koncertowe w Wielkiej Brytanii, Europie, Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie i Rosji. Pgotowy do wydania muzyki na wpływowym DEEP MEDi MUSIK Mali

Deep Impact Kraków
Deep Impact to kolektyw promotorsko-DJ-ski, który działa nieprzerwanie od niemal 6 lat. Jego członkowie prezentują w swoich setach rożne odmiany muzyki elektronicznej, kładąc nacisk na jej głębokie oraz przestrzenne oblicze. Są odpowiedzialni za ściągnięcie do Krakowa takich postaci sceny dub-techno jak Mikkel Metal, duet Dadub czy Fluxion. Ich działalność opiera się na 3 filarach: bookingach zagranicznych, cyklicznych imprezach lokalnych oraz wydawaniu podcastów z muzyką elektroniczną.
Eta Hox
https://www.facebook.com/etahoxdi/
https://soundcloud.com/etahox

Robek
https://www.facebook.com/robekimpact/
https://soundcloud.com/robek_deep_impact

Optik
https://soundcloud.com/djoptik

Flea
https://soundcloud.com/jah-flea

Deep Impact Kraków
FB: www.facebook.com/DeepImpactKrakow/
SC: www.soundcloud.com/deepimpaktkrakow

Partnerzy:
On Lemon Polska

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej