Going. | Atrament dla leworęcznych - Teatr Zależny Politechniki Krakowskiej

Reżyser: Krzysztof Niedźwiedzki

Obsada: Jacek Buczyński, Norbert Burkowski, Paweł Rybak, Maciej Słota.

"Atrament dla leworęcznych" to współczesna komedia składająca się z kilku przenikających się, obyczajowych scen, pełnych absurdalnego humoru. Ideą spektaklu jest jednak odejście od dosłowności - bohaterów nie da się umieścić w żadnym miejscu i czasie. Nie mają imion, nazwisk, nie wiadomo gdzie mieszkają i czym się zajmują. Pojawiają się na scenie i generują kolejne zdarzenia, wcielając się w wymyślone przez siebie postaci.
"Atrament dla leworęcznych" to rodzaj zabawy, w której czwórka aktorów o ponadnaturalnej wyobraźni potrafi z prozaicznych codziennych czynności wydobyć dowolne ilości słownego i sytuacyjnego komizmu.

Autor: Krzysztof Niedźwiedzki
Data premiery: 2008-05-07
Gatunek: komedia
Scenografia: Krzysztof Niedźwiedzki
Dźwięk: Jerzy Zając

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  skladajaca     slownego     niedzwiedzkiobsada     zajmuja     kolejne     scen     odejscie     wydobyc     burkowski     ponadnaturalnej     komedia     umiescic     zadnym     generuja     idea     ktorej     czynnosci     scenie     zabawy     absurdalnego     pelnych     czworka     jest     rezyser     codziennych     premiery     leworecznych     przez     rybak     potrafi     rodzaj     wcielajac