Going. | Star Slinger - 1500m2

Uwaga! Wstęp za free po uprzednim zapisaniu się na event na Facebook. W przeciwnym razie cena wydarzenia wynosi 15zł.

Z okazji 25-lecia legendarnych butów Reebok Pump oraz w ramach afterparty po wydarzeniu Sneakerness Warsaw, Flirtini zaprasza Was na podwójną celebrację. Dwie okazje, dwie sceny, dwóch zagranicznych gości.

STAR SLINGER - Mówi się, że łączy styl samplowanych bitów Kanye Westa i psychodeliczne elementy kosmicznych produkcji J Dilli. Jednym z pierwszych kawałków, który zagrał na klawiszach (w Kościele!) był światowy hit ?No Limits? grupy 2 Unlimited, co - o dziwo - wróżyło dobrze, bo wpłynęło na przyszły muzyczny eklektyzm Darrena Williamsa. Remixował i przerabiał kawałki takich artystów jak Jessie Ware, Kendrick Lamar, Bondax, Miguel, Lion Babe, Drake, Duke Dumont. ?Pływające? bity Darrena rozprzestrzeniają się w Internecie z prędkością światła, zdobywając przy tym przychylność mediów (Pitchfork, The Guardian, BBC) jak i fanów, których na swoim soundcloudowym kanale zgromadził już ponad 360 tysięcy.

IAMNOBODI - dj i producent, którego bębny ruszają ściany klubów na całym świecie. Ponad połowę życia spędził angażując się muzycznie. Już w wieku 13 lat chwytał za mikrofon i rapował. Z czasem jednak wybrał drugi scenariusz i postanowił zostać producentem. W jego muzyce słychać groove bitów TImbalanda, inspiracje jazzem, soulem i złotymi latami R&B. Jest jednym z członków szanowanej ekipy Soulection. Warto dodać, że nie tak dawno gościł w Polsce, sędziując na bitwie producentów Beat Battle.

STAR SLINGER
(EMI, UK)

IAMNOBODI
(SOULECTION, DE)

Auer (Koka Beats)
Falcon1 (Spinlab)
Du:it (Heartbreaks & Promises)
Panda (Koka Beats)
Mian (Wasabi)
Czarlson (Liestyle*)
oraz gospodarze: Jedynak & Ment XXL (Flirtini)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej