Going. | Dreams for free - Południk Zero

Dreams for free - autostopowa podróż dookoła Europy.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co byś zrobił, gdybyś pewnego dnia został bez grosza przy duszy? Odpowiedź jest prosta. Zaufaj dobrej karmie, otwórz się na ludzi i wyjdź z domu, aby przeżyć przygodę, której nie doświadczysz z pełnym portfelem. Projekt Dreams for free to autostopowa podróż dookoła Europy całkowicie bez pieniędzy. 29 odwiedzonych państw i ponad 19 tysięcy kilometrów przygody podczas której każdy dzień stanowił wyzwanie.

Naszym gościem będzie Kamil Bodziony, który opowie o prawdziwej ludzkiej życzliwości, ludziach, którzy podróż życia zmienili w życie w podróży, wreszcie udowodni, że pieniądze nie stanowią ograniczenia w podróży. W Finlandii spotkał świętego Mikołaja, w Szwecji jadł mięso renifera, w Norwegii szukał trolli, Francję przywitał piękną Normandią a pożegnał winem prosto z Bordeaux, w Hiszpanii podróżował szlakiem świętego Jakuba, pogłaskał gibraltarskie małpy i zobaczył wybrzeże Afryki, w Watykanie wysłuchał audiencji papieża, poznał bośniacką gościnność i grecki upał spełniając swoje marzenia całkowicie za darmo.

Czy podróżowanie bez grosza przy duszy jest w ogóle możliwe? Jak poradzić sobie gdy nie mamy gdzie spać oraz co jeść? O tym i wielu innych już 29 września w Południku Zero.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej