Going. | Fair Weather Friends - 1500m2

Fair Weather Friends

20:00 | Czwartek, 2 października 2014

1500m2

Koncert

25 zł

25 zł

Fair Weather Friends + Kamp! DJ Set

"Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz, Trójka Polskie Radio
"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

"Fair Weather Friends połykają nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z "jazzowym" głosem prowadzącym. Słucham, patrzę i ufam: Monika Piasecka, Roxy FM

Siła i moc tanecznych rytmów zaklęta w chwytliwe piosenki. Fair Weather Friends potrafią swoimi utworami pogodzić fanów indie-popu z entuzjastami elektroniki. Nie bez przyczyny zostali okrzyknięci ?Nadzieją Roku 2013? przez Radio Roxy, a ich rajd przez najważniejsze festiwale muzyczne: Open'er. Coke i Free Form jest jedynie początkiem drogi.

Zagłębiowsko-śląsko kwartet nie idzie na łatwiznę i gra na koncertach jako pełny skład, nie ma więc miejsca na pół-playbackowe ściemy. Fair Weather Friends są postrzegani koncertowo jako wulkan energii, który, eksplodując dźwiękami, przynosi dobrą zabawę. Na swoim koncie mają już ponad 100 występów w Polsce i za granicą.

Dotychczasowa dyskografia zespołu składa się z EP-ki ?Eclectic Pixels? oraz multimedialnego singiela ?Fly By? ? wybrany singlem roku 2013 przez słuchaczy Radia Roxy FM, nie wyczerpuje repertuaru koncertowego, bo FWF właśnie nagrali album, podpisali konktrakt z Warner Records zatem na koncercie możecie spodziewać się nowych, wcześniej nie publikowanych utworów.

Muzyka Fair Weather Friends ulega ciągłej ewolucji. Pomiędzy nawiązaniami do lat 70. i 80., soczystego synth-popu, elektronicznymi improwizacjami króluje zaraźliwa melodia.

KAMP!
czyli nasz najlepszy produkt eksportowy ostatnich lat. Szturmem podbili polską scenę muzyczną i serca słuchaczy zmuszając ich nogi do spontanicznego ruchu. Na koncie mają już setki koncertów w tym występy w USA, Anglii, Serbii czy Austrii. W Polsce zagościli na wszystkich ważnych festiwalach gromadząc przed sceną tysiące fanów.Tym razem po świetnym koncercie w Plażowej zaprezentują swój DJ set.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej