Going. | Paris-Varsovie presents: Les Yeux Orange - barStudio

Paris-Varsovie presents: Les Yeux Orange

22:00 | Piątek, 23 marca 2018
barStudio

Impreza

10 zł

10 zł

Stowarzyszenie Paris-Varsovie razem z Instytutem Francuskim ma zaszczyt zaprosić w kadrze Festiwalu Frankofonii, « la crème de la crème » z francuskiej elektroniki: Les Yeux Orange.

Paris-Varsovie to projekt łączący wpływy kultury polskiej i francuskiej. Integrujemy się, wymieniamy inspiracjami, nawiązujemy współpracę, kreujemy nowe. Spotykamy się na imprezach i koncertach, Działamy na polu muzyki elektronicznej i zapraszamy francuskich artystów. 

Les Yeux Orange to jednocześnie zespół i wytwórnia, stworzona początkowo przez dwóch artystów (Noctambulo i Humangigz) w 2013r . Od dawna kolekcjonerzy winyli i Dj-e, zaczynają od wgrywania wszelkiego rodzaju muzyki elektronicznej na ich kanale Youtube i dzielenia się podcastami z międzynarodowymi DJ-ami. W 2014r. dołącza do nich młody producent Alan Dente, z którym zaczną organizować jedne z najbardziej prestiżowych imprez w La Rotonde w Paryżu gdzie zapraszają międzynarodowych artystów, tworząc klubowi reputacje niepokonanego filaru lokalnej sceny. W 2015r. rozpoczynają swoją premierową serię, na której codziennie pojawiają się niepublikowane dotąd utwory z nadchodzących wydawnictw. Tego samego roku Les Yeux Orange wydali dwie EP-ki (Coco/Jungle i 1979) na wytwórni GOOD PLUS, bardzo szybko stały sie bestsellerami w kategorii Disco-Funk Edits! 

Zaczynamy przygodę.
23.03 SAVE THE DATE!

Ekipa Paris-Varsovie zaprasza serdecznie!


Za deckami: KOD Soundsystem i Yorüba

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej