Going. | Idę na #techno w/ TAKA live (Mord/Wawa) - Królestwo

Idę na #techno w/ TAKA live (Mord/Wawa)

23:00 | Sobota, 27 października 2018
Królestwo

Impreza

20 zł

20 zł

Mawiają, że cudze chwalcie swojego nie znajcie. Przedstawiamy Wam nowy cykl, który powstał z miłości do muzyki. Jego główną inicjatywą jest zderzenie Was z tym co najlepsze.... najlepsze czyli Polskie. Na pierwszy ogień idzie T A K A . Taka tam Polska producentka z Warszawy, live performerka, która ma za sobą liczne występy z takimi gwiazdami u boku jak Emmanuel czy Clouds. W tym roku stanie na scenie Rave Instytut z dobrze znanymi Dax J czy Randomer! Zobaczymy ją również na Audioriver Festival . Jej produkcje można znaleźć na komplikacjach Mord Records , które charakteryzują się mocnym i melancholijnym brzmieniem. Inspiracje czerpie ze sceny brytyjskiej, a jej muzyka jest pełna surowych brzmień i energetycznego flow.

Miłym zaskoczeniem tej nocy jest obecność prawie samych kobiet, w tym dobrze znanej na Polskiej scenie techno Shari Vari, która również ma na koncie już nie jeden świetny występ. Kobieta z pasją, która z pewnością robi to co kocha. Nie zabraknie też młodych talentów.
Vi - jedna z najmłodszych przedstawicielek kobiecego techno. Na co dzień creative director w Tving Stage Design. W lipcu tego roku będziecie mogli ją usłyszeć na INTRO festival w Raciborzu.

Grzechem byłoby nie wspomnieć o Hellboy’u - na scenie od lat, głównie od strony Techno / hardtechno , organizator wielu eventów, między innymi Electronic Festival, na którym miała okazję pojawić się nie jedna legenda. Sam miał okazję zagrać na takich eventach jak Mayday Poland czy NATURE ONE oraz wiele innych. Na swoim koncie ma wiele produkcji dla takich labeli jak TKR, Italo Business czy Dirty Minds.

Impreza odbędzie się w klubie Królestwo w Katowicach .

Wisienką na torcie będzie duet Vjski Tving Stage Design , który zadba o oprawę wizualną na naprawdę wysokim poziomie.

"W naszej działalności audio wizualnej przede wszystkim chodzi o kreowanie.....dążymy do tworzenia show, które będzie doświadczane całym ciałem będąc wręcz niefizycznym przeżyciem....
obraz + dźwięk
ludzie + czas
Visual Experience"

Podsumowując, możecie być gotowi na podróż pełną pięknych doznań audio-wizualnych.

#Techno :

- T A K A Live! (Mord Records/Warszawa)
https://com/takakota
https://Facebook.com/takajoa

- Hellboy (TKR / Naked Lunch Records/Krakow)
https://Facebook.com/djhellboymusic
https://soundcloud.com/djhellboy_artist

- Shari Vari (Dirty Stuff Records/ Łódź)
https://www.facebook.com/sharivari
https://soundcloud.com/instytuttechno/instytut-podcast-009-shari-vari


- Vi (Tving / Tarnów)
https://www.facebook.com/vi.officialmusic/
https://soundcloud.com/vi-official

#VJ:

- Tving Stage Design
http://tving.pl/projects
https://www.facebook.com/TvingStageDesign/

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  robi     performerka     wszystkim     brzmien     muzyki     mozna     records     rowniez     wspomniec     nocy     mial     obecnosc     najlepsze     legenda     krolestwo     techno     show     pieknych     gwiazdami     idzie     kobiecego     polskiej     eventach     zobaczymy     business     znanej     recordswarszawahttpscomtakakotahttpsfacebookcomtakajoa     boku     chodzi     doswiadczane     gotowi     randomer