Going. | Nirvana Tribute Show - Klub Zmiana Klimatu

Come as you are!

Jeśli pragniesz szczerych emocji i prawdziwej nirwany, to musisz przyjść na ten koncert! M. Others grają tylko utwory legendarnej formacji Nirvana! I to jak grają!

Poziom emocji, jakie wzbudzają M. Others i koncertowa energia są identyczne, jak na koncertach Nirvany! Frontman zespołu jest podobny do Kurta nie tylko wizualnie, ale także mentalnie. Obserwując i słuchając go, czujesz, że to reinkarnacja i że Kurt znów z nami.

Zabrzmią twoje ulubione kawałki, które będziesz śpiewał razem z nami, bo na pewno znasz je na pamięć. Na koncercie spodziewaj się nieoczekiwanego! To więcej niż zwyczajny występ – to gra emocji, które chcesz dzielić z najbliższymi. To prawdziwa nirwana!

Zespół M. Others istnieje już od dawna, a obecnie skupił się na graniu utworów zespołu NIRVANA. Charyzmatyczny wokalista przyciąga uwagę telewizji, promotorów wydarzeń oraz fanów Nirwany, grając ulubioną muzykę z dzieciństwa. Będziesz szczerze zaskoczony! Musisz przekonać się sam!
______________________________________________

2.05.2018 (środa)
godz. 18:00 - otwarcie klubu
godz. 19:00 - start koncertu

Bilety 35/45zł
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok

Wstęp na koncert wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  koncercie     prawdziwa     emocji     wzbudzaja     twoje     charyzmatyczny     przyciaga     przekonac     uwage     koncert     nieoczekiwanego     pragniesz     kawalki     energia     prawdziwej     nirvany     pewno     graniu     czujesz     grajapoziom     warszawska     identyczne     musisz     chcesz     najblizszymi     bedziesz     wystep     telewizji     1800     obserwujac     1900     osob