Going. | Odwołany / Guns N Roses Tribute Band (Hollywood Rose) - Klub CK Wiatrak

Odwołany / Guns N Roses Tribute Band (Hollywood Rose)

19:00 | Piątek, 2 listopada 2018
Klub CK Wiatrak

Koncert

35 zł

35 zł

2/11/18:TRIBUTE TO GUNS N ’ROSES
HOLLYWOOD ROSE ( WĘGRY)

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od 19:00

Bilety już w sprzedaży !
35 zł - przedsprzedaż

2 listopada zapraszamy do klubu Wiatrak na koncert TRIBUTE TO GUNS N ’ROSES!
Z twórczością legendy rocka zmierzy się zespół HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważany za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów.
Przygotujcie się na poważną dawkę ROCK’ N ’ROLLA!

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili – ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od wieków, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!
Głównym celem zespołu jest reprezentowanie autentycznej postawy rock’n’rolla, a także Guns N ’Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę!
Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose gra mnóstwo koncertów.
Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w 11 różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.
Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn’R, ale także chcą robić własne rzeczy. Debiutancka płyta została wydana w kwietniu 2009 roku. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn’R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.
Historia się nie kończy – Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę!

Sprawdź ich:

www.hollywoodrose.hu

i profil na facebooku:

http://www.facebook.com/hollywoodrose?ref=hl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej