Going. | Odwołany / Guns N Roses Tribute Band (Hollywood Rose) - Klub CK Wiatrak

Odwołany / Guns N Roses Tribute Band (Hollywood Rose)

19:00 | Piątek, 2 listopada 2018
Klub CK Wiatrak

Koncert

35 zł

35 zł

2/11/18:TRIBUTE TO GUNS N ’ROSES
HOLLYWOOD ROSE ( WĘGRY)

Start godz: 20:00
Wejście do klubu od 19:00

Bilety już w sprzedaży !
35 zł - przedsprzedaż

2 listopada zapraszamy do klubu Wiatrak na koncert TRIBUTE TO GUNS N ’ROSES!
Z twórczością legendy rocka zmierzy się zespół HOLLYWOOD ROSE z Węgier, uważany za jeden z najlepszych w świecie tribute bandów.
Przygotujcie się na poważną dawkę ROCK’ N ’ROLLA!

Zespół Hollywood Rose został założony przez pięciu facetów na Węgrzech pod koniec 2003 roku. Po kilku miesiącach prób, grupa poczuła się gotowa, aby wystąpić na scenie i tak też uczynili – ich pierwszy koncert to był strzał w 10! Zawładnęli sceną, jakby robili to od wieków, koncert po koncercie, występ po występie i robią to do dziś!
Głównym celem zespołu jest reprezentowanie autentycznej postawy rock’n’rolla, a także Guns N ’Roses ze złotej ery rocka i trzeba przyznać, że robią cholernie dobrą robotę!
Od momentu założenia zespołu, Hollywood Rose gra mnóstwo koncertów.
Grali jako support przed takimi zespołami jak: Twisted Sister czy Billy Idol. Występowali w 11 różnych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Holandii, Włoszech i Szwajcarii. Panowie grają też unikatowy zestaw unplugged z piosenek, których oryginalny zespół nigdy nie grał w ten sposób.
Grupa nadal jest zespołem grającym w hołdzie (Tribute) dla Gn’R, ale także chcą robić własne rzeczy. Debiutancka płyta została wydana w kwietniu 2009 roku. Plany na przyszłość to wydanie płyty również w języku angielskim i zorganizowanie ogromnego koncertu Gn’R Tribute z orkiestrą symfoniczną, która byłaby sensacją na całym świecie.
Historia się nie kończy – Hollywood Rose chcą podbić teraz europejskie sceny, w tym Polskę!

Sprawdź ich:

www.hollywoodrose.hu

i profil na facebooku:

http://www.facebook.com/hollywoodrose?ref=hl

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  wystepowali     ktora     przyszlosc     1900bilety     tworczoscia     zestaw     godz     rose     wystepie     autentycznej     rzeczy     hollywood     szwajcarii     rowniez     wydana     plyty     wydanie     billy     uczynili     celem     zespolami     sposobgrupa     trzeba     scena     takimi     robili     ktorych     najlepszych     takze     2000wejscie     gotowa     symfoniczna