Going. | Kali x Flvwlxss // V8Tour - MegaClub

Kali x Flvwlxss // V8Tour

20:00 | Sobota, 19 maja 2018
MegaClub

Koncert

30 zł

30 zł

Premierowy koncert V8T w Katowicach!
19.05.2018 MegaClub
Żelazna 15, Katowice
Bramy 20:00 Start 21:00
www.megaclub.pl

Bilety w cenach:
30 PLN - #1Pula
35 PLN - #2Pula
40 PLN - #3pula & w dniu koncertu

Miejsce: MegaClub Katowice, Żelazna 15
Bramy: 20:00 / Start 21:00

Ograniczenia wiekowe:
Wstęp +16

„V8T” to 14 nowoczesnych numerów. To podróż na koncert u boku Kaliego, którą można porównać do rozmowy dwóch dobrych ziomków. Metafory na tym się nie kończą, ponieważ większość z tytułów, powierzchownie skoligowanych z samochodem, odnajduje swoje odbicie na płaszczyźnie egzystencjalnej rapera.
I tak w kawałku „Opary” dowiecie się, co czuje przemęczony człowiek „jadący na oparach” energii życiowej, utwór „Navi” zaprowadzi Was do domu Kaliego będącego obecnie przystankiem na trasie, o którym z kolei traktuje numer „Pit Stop”.

Po eklektycznym 50/50, retrospekcyjnym „Gdy Zgaśnie Słońce”, osobistym „Sentymentalnie", koncepcyjnym „Kime Story” oraz ezoterycznej „Chakrze” - Kali po raz pierwszy oddaje do rąk słuchaczy album na czasie, którego zawartość liryczna dotyczy jego obecnej sytuacji życiowej.

V8T to osobista relacja z pierwszej ręki pozbawiona przesadnego patetyzmu i moralizatorstwa. Jak zawsze u Kaliego,całość ubrana w dojrzałe teksty w których nie zabraknie osobistych spojrzeń w głąb siebie, szczerej relacji z życia codziennego ale też dosadnych, świadomych własnej pozycji oraz punktujących chore zjawiska na scenie braggów.

Kali w nowoczesnej odsłonie charakteryzuje się ciętym językiem i ekwilibrystycznym flow podanym na wszechobecnym 808. Całość kwituje wpadającymi w ucho refrenami.

Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzymając rękę na pulsie aktualnych trendów, przygotował wybuchową muzyczną mieszankę. Na płycie w symbiozie obok siebie współgrają koncertowe bangery, rozmyte, chilllujące cloudy, jak i rozpalające obecnie klubowe parkiety afro trapy.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  moralizatorstwa     retrospekcyjnym     koncepcyjnym     zgasnie     numer     czlowiek     wiekszosc     wpadajacymi     calosc     koncertu     kolei     obok     obecnie     eklektycznym     boku     bedacego     nowoczesnej     domu     katowicebramy     chakrze     bilety     charakteryzuje     zycia     koncza     przesadnego     kawalku     wspolgraja     wszechobecnym     albumie     start     refrenamiza     ktorym