Going. | SACRED EARTH  Warsztat muzyczno-medytacyjny - Centrum Łowicka

SACRED EARTH Warsztat muzyczno-medytacyjny

10:00 | Niedziela, 24 czerwca 2018

Centrum Łowicka

Warsztat

219 zł

219 zł

SACRED EARTH
Warsztat muzyczno-medytacyjny

Połączenie ze swoim wewnętrznym światłem, kreatywnością i celem swojego życia.

Na tym warsztacie będziemy śpiewać starożytne modlitwy, mantry, aby poprowadziły nas do Boskiej Jedności z naszym wewnętrznym ja. Medytacja, śmiech, modlitwa, muzyka, intonowanie i śpiewanie mantr... głębokie wewnętrzne skupienie... te praktyki tchną światło świadomości w nasze serca i pomogą udoskonalić nasze życie, żeby było dla nas bardziej szczęśliwe i spokojne. Poczujemy, że kiedy jesteśmy w zgodzie z naszą własną mądrością, naszymi najgłębszymi prawdami, nasze życie płynie z łatwością i wdziękiem.

Warsztat z Prem i Jethro z Sacred Earth Music to piękna ceremonia muzyczna, medytacja, taniec serca, dzielenie się kręgiem i pieśniami ziemi, aby pielęgnować głęboki spokój i połączenie z twoim wewnętrznym ja i świętą matką ziemią.

Kilka słów o artystach.

Zespół Sacred Earth to z pochodząca z Australii jedna z muzycznych opowieści sukcesu. Sprzedali ponad ćwierć miliona albumów i stali się dzięki temu jednym z najważniejszych artystów w Australii w dziedzinie muzyki nastrojowej. Kiedy usłyszysz ich dźwięki, z łatwością zrozumiesz dlaczego.
Muzyka Sacred Earth jest wręcz porywająca i fascynująca.

Urzekający wokal Prem jest jakby z innego świata, odkrywanie głębi ludzkich emocji, kiedy śpiewa święte mantry i wzruszające słowa, poruszają serca każdego.
Podczas gdy Prem muska klawiaturę delikatnym dotykiem, Jethro zachwyca harmoniami wokalnymi i kojącymi melodiami instrumentalnymi, grając na japońskim flecie shakuhachi, indyjskim Bansuri, flecie irlandzkim czy gitarze akustycznej.

Prem i Jethro z dużym entuzjazmem koncertują dotykając serca wielu ludzi ich podniosłą muzyką. Grają w teatrach, salach społecznych, kościołach, warsztatach i festiwalach jogi na całym świecie, wykonując swoje charakterystyczne, głębokie emocjonalne dźwięki dla całej rzeszy fanów.

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył występu Sacred Earth na żywo wie, że to coś więcej niż tylko koncert muzyki nastrojowej - to niezwykle wzruszające wydarzenie. Płyną łzy, uśmiech i szczęście się rozprzestrzenia, a głębokie poczucie spokoju przenika całą przestrzeń.

Muzyka Sacred Earth to rzadkie zjawisko w dzisiejszym stresującym życiu, dlatego ich koncerty są często całkowicie wyprzedane. Ludzie wracają, by poczuć spokój i harmonię, by poczuć łączność z najgłębszymi aspektami siebie, by choć przez chwilę zapomnieć o otaczającym ich świecie, to kosmiczna podróż przez galaktyki i wyjątkowa przygoda. Muzyka Sacred Earth jest jak balsam dla naszej Duszy, naszego wnętrza.

Po 14 latach wspólnego muzykowania i koncertowania, nagraniu 9 uznanych albumów, para na jakiś czas zrobiła sobie przerwę, aby cieszyć się samotnością i rodziną razem z trójką dzieci, praktykując jogę i pisząc nową muzykę w subtropikalnych lasach Sunshine Coast w Australii, niemalże na zapleczu ich domu.

Jednak w 2015 roku postanowili wrócić po przerwie z bardzo oczekiwanym i udanym nowym albumem „KuTumba”, biorąc swoje troje dzieci w trasę po Australii. „KuTumba” jest nepalskim określeniem dla rodziny. „Mieliśmy trzy lata przerwy od jakiegokolwiek nagrywania, bo po prostu postanowiliśmy mieć dzieci, a w tym albumie chcieliśmy uchwycić tę piękną podróż. Ten album to święto stworzenia nowej rodziny. To bardzo radosny, piękny album.”

W 2016 roku Sacred Earth rozpoczęli również przygodę z międzynarodowymi koncertami, miedzy innymi w Europie i Azji z prostym zamiarem podniesienia na duchu wszystkich, którzy przychodzą na ich koncerty.

Więcej o artystach:
http://www.sacredearthmusic.com/
FB: https://www.facebook.com/sacredearthmusic/
You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCP3a6PRojQZ8tkEgw15Rtzw

Kiedy:

24 czerwiec 2018 (niedziela) godz. 10.00 – 13.00

Gdzie:

Dom Kultury Centrum Łowicka
Ul. Łowicka 21
02-502 Warszawa
1 piętro, sala taneczna
https://lowicka.pl/

Cena warsztatu 219,00 zł

Załóż wygodny strój, weź ze sobą matę i/lub poduszkę do siedzenia i dobre nastawienie. Nie oczekuj niczego, po prostu otwórz się na nowe doświadczenie. Podaruj sobie 3 godzinną podróż do siebie, dotknij głęboko swojego wnętrza i poczuj swoje nieograniczone możliwości. Nie musisz mieć doświadczenia w śpiewaniu, czy medytacji. Po prostu przyjdź i doświadczaj.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej