Going. | Święto Kwiatów - Mysia 3

Święto Kwiatów

11:00 | Sobota, 7 kwietnia 2018

Mysia 3

Targi

Free

Free

Już po raz 4 zapraszamy na Święto Kwiatów organizowane przez USTA & MYSIA 3. Na powitanie wiosny zadbamy o to, by nasze domy, balkony, tarasy, ogrody i głowy były pełne zieleni. Będzie można kupić rośliny i kwiaty, te, które już mamy od pewnego czasu poprzesadzać wspólnie z Kwiaciarnia Kwiaty&Miut na specjalnym stoisku. W naszym święcie wezmą udział najciekawsze studia florystyczne z całej Polski oraz autorskie pracownie ceramiczne. Kwiatowe wątki pojawią się też w kosmetykach, biżuterii, designie, modzie i kulinariach.


12.00-13.00 – Kwiatem po mapie, o awangardowych studiach florystycznych na świcie opowiedzą Radosław Berendt i Łukasz Marcinkowski Kwiaciarnia Kwiaty&Miut (kawiarnia na dole, wstęp bezpłatny)

13.00-14.00 – Spotkanie z Pawłem Bownikiem i rozmowa na temat fotograficznego cyklu "Disassembly" (Demontaż), w którym artysta poddaje kwiaty rozbiorowi, a potem składa je na nowo. (kawiarnia na dole, wstęp bezpłatny)

14.00-15.00 O uprawie sukulentów opowie Wiktor Moroz (stoisko MOROZ przed wejściem na Mysią, wstęp bezpłatny)

16.00-17.00 – degustacja win kwiatowych (kawiarnia na dole, wstęp płatny)


Przez cały dzień na stoisku Kwiaciarnia Kwiaty&Miut będzie można przesadzać rośliny. Przynieście swoich podopiecznych pomożemy im rozrastać się na wiosnę!


ORGANIZATORZY: USTA, MYSIA 3


PATRONI MEDIALNI: Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane24, USTA, Stylish Paper

WYSTAWCY:


KWIATY/ROŚLINY: Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, Kaktusy Moroz, Płaskla_lab, Cuda i Kule, GrowRaw, SLOU

CERAMIKA: TRZASK - rzeczy z gliny, Lumo Ceramic, Mosko Ceramics, FENEK & Anna Miau, Michał Shadowland Szadółek

INNE: I Love Grain, UMIAR, Herbs&Hydro PURE, Pola Zag Jewellery, Jan Barba, MISS LIBERTÉ, B a m a y o, MUA.unique, Warsztat Piękna, Purite, vaczor, Wkręcone w zielone, Little more, LAS I NIEBO, Rzeczownik, of habit, KOPI, Yellow Meadow, SVOJE, Pun, Candly, Alba1913 Healthy is Beautiful, Phenomé, SZLIFY, natalia siebuła


JEDZENIE: Lukullus, Nancy Lee, Merchants of Chai, Two Tigers, PANNA, MOD

Partnerzy: Phenomé

Zgłoszenia przyjmujemy na maila: rosiak@ustamagazyn.pl

Oby do wiosny!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej