Going. | TEDE #NOJI KATOWICE - MegaClub

TEDE #NOJI KATOWICE

20:00 | Piątek, 28 września 2018
MegaClub

Koncert

od 35 zł

od 35 zł

TEDE & SIR MICHU NOJI
Premierowy koncert #NOJI w Katowicach !
28.09.2018 MegaClub
Bramy 20:00 Start 21:00
Żelazna 15, Katowice
www.megaclub.pl

Bilety w cenach:
30 PLN - #1Pula
35 PLN - #2Pula
40 PLN - #3pula & w dniu koncertu

Przedsprzedaż biletów:
www.goingapp.pl
www.biletomat.pl
www.eventim.pl
www.ticketmaster.pl
oraz Salony Empik Saturn Mediamarkt

Ograniczenia wiekowe:
Wstęp +16

W niespełna rok po wydaniu poprzedniego albumu TEDE zapowiada kolejną płytę. Właśnie zaprezentował okładkę, fragment kolejnego teledysku i bardzo dziwną tracklistę złożoną z … emoji.Płyta już niebawem pojawi się w przedsprzedaży pod adresem sklep.wielkiejol.com gdzie dostępna będzie specjalna wersja albumu zawierająca trzy dodatkowe utwory nieobecne na płycie dostępnej w sklepach stacjonarnych. Za oprawę graficzną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus, a nadchodzący album póki, co promuje klip do utworu Hot18Banglasz.
„Na tej płycie nie ma stonowanych utworów. Są kawałki nie tyle stonowane, ale takie spokojniejsze – mówi TEDE - Jest to o wiele bardziej koncertowy materiał niż poprzednie dwie płyty. Nie to, żeby był robiony pod tym kątem, po prostu taka była moja potrzeba ekspresji. Płyta “Skrrrt” była taka zamulona specjalnie. Wiele osób wątpiło w jej siłę koncertową, ale jak się okazuje jest to kwestia interpretacji. Pracując nad nowym materiałem nie to, że kroiłem go pod koncerty, ale ten zamulony materiał miałem już za sobą. Mogłem sobie pozwolić na dużo szaleństwa, więc na tych 13 bądź też 16 utworów trzy czwarte to są kawałki, które nazywam bangerami, a reszta to są tak zwane maybachy, czyli są spokojne, ale takie… jakbym miał to porównać, to te spokojne są bardziej w klimacie kawałków “Wunder Baum” i “Forever ja”. – dodaje TEDE w wywiadzie z TV UMCS.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  salony     koncertowy     poprzednie     wydaniu     3pula     koncerty     zamulona     taka     osob     cenach     wunder     album     plyty     sobie     szalenstwa     megaclub     tradycyjnie     umcs     wersja     koncert     wiec     tyle     jest     prostu     dniu     poki     material     wywiadzie     pozwolic     materialem     kolejna     nadchodzacy