Going. | Hulaj? - Klubokawiarnia Towarzyska

Teatr Improwizacji Hulaj, powstał jesienią 2013 roku. Ich styl to mieszkanka wiedzy wyniesionej z warszawskiej Szkoły Impro, chicagowskiego IO i Second City, dotychczasowego doświadczenia artystycznego i... życiowego!

Wstęp 10 zł dla zapisanych na FB, 15 zł przy wejściu.

Każdy spektakl jest premierowy i nigdy już nie zostanie zagrany. Każdy wieczór jest równocześnie wernisażem i finisażem tego doświadczenia artystycznego, jakim jest około godzinna podróż w rzeczywistość, która mogłaby być. Publiczność daje inspirację, a gracze dzięki słuchaniu, zgadzaniu się, interpretowaniu i ich wyobraźni, pokazują kondensację świata, która przez swój absurd często rozśmiesza.

Spektakle, w których można zobaczyć grupę Hulaj to:

?O czym teraz myślisz? ? Spektakl do inspiracji z Facebook?a
?Hulaj gości? ? spektakl improwizowany razem z zaproszonym gościem, np. muzykami, improwizatorami z innych

?Nikt nic nie wie? ? spektakl Klubu Komediowego dla widzów wieku 5-12.

10 października zagrają w Klubokawiarni Towarzyska ?O czym teraz myślisz? ? spektakl do inspiracji z Facebooka. Misterne wpisy, które umieszczają znajomi na swoich ścianach będą początkiem granych na żywo i bez przygotowania historii. Prosimy o przyniesienie statusów, które ostatnimi czasy zwróciły Waszą uwagę.

After: Niejaki Pan Truścin ( 6T's Club) - oldschoolowy soul, r'n'b, funk i pochodne raczej do tańca, niż do różańca. Wstrząśnięte, wymieszane, jak kto lubi.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej