Going. | Miło Was Poznać - Jaś i Małgosia

Cześć!

W ferworze remontu, dokładamy wszelkich starań, aby otworzyć się dla Was jak najszybciej. Zanim jednak na stałe zagościmy na Jana Pawła II, chcielibyśmy poznać okolicę i sąsiadów - zróbmy to razem!

Mamy nadzieję, że oficjalne otwarcie nastąpi w drugiej połowie października, ale już teraz zapraszamy Was na kolejne niedzielne wydarzenia, które umilą nam oczekiwanie na premierę!

Piknik pod dachem | 11:00 - 16:00

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na ?Piknik pod dachem?, który - mamy nadzieję - stanie się sąsiedzką ucztą nie tylko dla podniebienia.

Proponujemy i gorąco zachęcamy, abyście współtworzyli to wydarzenie. Spotkajmy się przy wspólnym stole, na który każdy z Was może przynieść od siebie coś dobrego, ulubioną potrawę, czy napój. Przynosząc swoje wypieki lub nalewki możecie wziąć udział w konkursie z ciekawymi nagrodami!

Jaś&Małgosia to coś więcej niż tylko lokal gastronomiczny. W ramach naszej współpracy z instytucjami kulturalno-oświatowymi, o godzinie 13:00 podczas pikniku, odwiedzi nas Pani Hanna Radziejowska, dyrektor Muzeum Woli, która opowie o tym, dlaczego warto dzielić się swoimi historiami, związanymi z miejscem, gdzie żyjemy i w jaki sposób prywatne fotografie i filmy budują historię powszechną.

Wizytą Pani Dyrektor chcemy zapoczątkować, wspólną z muzeum, akcję zbierania i utrwalania wspomnień z życia codziennego, kulinariów, trosk i radości czasów PRLu!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej