Going. | Stand-up w Katowicach: Stramik i Kutek - Królestwo

Stand-up w Katowicach: Stramik i Kutek

19:00 | Niedziela, 20 maja 2018
Królestwo

Inne

Free

Free

Kolejny stand-up w Katowicach!

Zapraszamy na kolejną dawkę śmiechu w klubie Królestwo. Tym razem wystąpi Jacek Stramik i Michał Kutek z grupy Stand-up Polska, a wszystko poprowadzi jak zwykle Wojtek Pięta!

Raz w miesiącu będziemy Wam przedstawiać najlepszych komików z całej Polski.
*chętnych na open-mic prosimy o kontakt

WYSTĄPIĄ:

Jacek Stramik
Sporo w nim uczulenia na głupotę, bylejakość i miałkość. Do tego nieco charakterystycznego smutku i rozczarowania światem. Chętnie stosuje literacko skonstruowane zdania. Przez co buduje zupełnie inny klimat niż większość komików.
<span class="text_exposed_hide">...</span><span class="text_exposed_show">
Michał Kutek
Z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej.

GOSPODARZ SCENY:
Wojtek Pięta
Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.
Gospodarz krakowskiej sceny Stand-up w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie youtube oraz improwizator sceniczny.</span><span class="text_exposed_hide"> <span class="text_exposed_link"><span class="see_more_link_inner">See More</span></span></span>

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej