Going. | Flatbush Zombies - Progresja

Flatbush Zombies w Polsce!

Amerykańskie trio hip-hopowe Flatbush Zombies odwiedzą Polskę już 9 października i ramach trasy SEE YOU IN HELL zagrają koncert w warszawskiej Progresji.

Grupa powstała w 2010 roku w Nowym Jorku, a założyli ją raperzy Meechy Darko, Zombie Juice oraz Erick Arc Elliott, który jest także producentem muzyki. Swoje kawałki nagrywają we własnej, niezależnej wytwórni Glorious Dead Recordings na Brooklynie. Flatbush Zombies są członkami ruchu Beast Coast Movement obok Pro Era czy The Underachievers, a dotychczas mieli okazję współpracować m.in. z ASAP Rocky, RZA i Joey Badass.

Flatbush Zombies - 'SMOKE BREAK/FLY AWAY'
https://www.youtube.com/watch?v=koBs4TsNAdc

W roku 2016 ukazała się ich debiutancka płyta pt. "3001: A Laced Odyssey", na której znalazły się takie utwory jak "Bounce", "This Is It" czy "New Phone, Who Dis?". Na początku kwietnia 2018 roku Flatbush Zombies wydali z kolei drugi, studyjny album pt. "Vacation in Hell". W tekstach opisują, jak wyjątkowa jest dla nich energia, otrzymywana przez fanów podczas koncertów oraz w osobisty sposób mierzą się z problemem śmiertelności. Koncert Flatbush Zombies odbędzie się w ramach trasy koncertowej SEE YOU IN HELL promującej właśnie tę płytę.

Flatbush Zombies - 'HEADSTONE'
https://www.youtube.com/watch?v=MZ924VGx5n0

Data: 9.10.2018
Doors: 19:00
Start: 21:00 (Flatbush Zombies)
Miejsce: Progresja

Bilety będą dostępne w sprzedaży w piątek 11 maja o godz. 10:00.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej