Going. | Basy Tropikalne Número Tres w/ Deltatron - Szpitalna 1

Basy Tropikalne Número Tres w/ Deltatron

22:00 | Sobota, 2 czerwca 2018
Szpitalna 1

Impreza

15 zł

15 zł

Basy Tropikalne budzą się z zimowego snu – i to od razu z przytupem, przejmując dwie sceny Szpitalnej 1! Tym razem w tropikalną podróż po Ameryce Południowej wybierzemy się razem z DELTATRONEM, który z odległego Peru do Europy przyjedzie po raz pierwszy. Jak zwykle nie zabraknie również mocnej krajowej obsady, która zatroszczy się, aby nawet na moment nie zabrakło ani basów, ani tropików!

TROPIKALNE room

Deltatron (Terror Negro Records)
https://soundcloud.com/deltatron
https://soundcloud.com/terrornegroperu

Mentalcut (Lua Preta)
https://soundcloud.com/luapreta

Basy Tropikalne DJ set
https://soundcloud.com/basy-tropikalne
https://www.mixcloud.com/basytropikalne/

BASY room

Baby Meelo (regime, Polish Juke )
https://soundcloud.com/polishjuke/sets/baby-meelo-kush-hoops-rhymes-pizza-places

Guiltee (massif / Night Bus )
Croydon Facelift (Night Bus)
https://www.mixcloud.com/croydonfacelift/
https://www.mixcloud.com/guiltee/
https://www.mixcloud.com/night_bus/

TROPIKALNE room

Deltatron - jedna z najważniejszych postaci na południowoamerykańskiej scenie współczesnej elektroniki, producent, absolwent Red Bull Music Academy (Tokio, 2014), założyciel działającej już od prawie dziesięciu lat limeńskiej wytwórni Terror Negro Records, a także autor muzyki dla największych gwiazd nowofalowego reggaetonu (między innymi La Favi i Tomasy del Real). Poprzez swoją działalność wyznaczał kierunek nowoczesnej digital cumbii i tropical bassu, a na swoim zeszłorocznym albumie Ego Trip (wspominanym od XLR8R po The Fadera) pokazał również swoje inspiracje dembow, hip hopem, trapem i brzmieniami afroperuwiańskimi.

Mentalcut – doświadczony DJ i producent, obecnie kojarzony przede wszystkim jako członek eksportowego, polsko-angolskiego duetu Lua Preta, w ramach którego prezentuje mieszankę muzyki elektronicznej i gatunków afrykańskich – kuduro, gqomu czy afrohouse’u. W swojej selekcji zaprezentuje najnowsze trendy w muzyce klubowej z Czarnego Lądu!

BASY room

Baby Meelo – mieszkający we Wrocławiu DJ i producent, związany między innymi z kolektywem regime oraz Radiem LUZ. Zadebiutował w zeszłym roku Epką Milky Wayz, a w marcu tego roku zrobił kolejny krok naprzód publikując nowe wydawnictwo w labelu Polish Juke. Porusza się między jukiem a footworkiem wykorzystując w swojej muzyce również elementy hip hopu, a nawet jazzu.

Guiltee (massif, Night Bus) & Croydon Facelift (Night Bus) – dwójka DJów związanych z audycją Night Bus. Do tej pory swoje fascynacje muzyką basową prezentowali głównie na falach radiowych, a od niedawna sprawnie poruszają się również w przestrzeniach klubowych prezentując sety wypełnione 2stepem, garagem, dubstepem, grimem, dnb i junglem.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej