Going. | Dub Temple # 106 - Steppa Warriors full 8 scoops Sound System! - Zet Pe Te

Dub Temple # 106 - Steppa Warriors full 8 scoops Sound System!

21:30 | Sobota, 14 lipca 2018
Zet Pe Te

Impreza

20 zł

20 zł

Jak wielu z Was już wie Steppa Wariors Sound System przechodzi obecnie rozbudowę o kolejną ściankę i końcem czerwca ich sound system zwiększy się do 8 scoopów czyli potężnej 5 drożnej ściany dźwięku! Z tej okazji zaprosiliśmy ich do Krakowa by premierową sesję na swoim rozbudowanym sound systemie zagrali na kolejnej edycji Dub Temple # 106. Zagrają oni w konwencji all night long, a kto zna ich sety ten wie, że selekcję mają wyborną, a tego jak zabrzmi ona na ich sound systemie wysokiej mocy jesteśmy ogromnie wszyscy ciekawi. 14.07 w ZetPeTe premierowa sesja rozbudowanej ścianki Steppa Warriors i całonocna sesja roots / dub na ich własnym potężnym nagłośnieniu!

DUB TEMPLE # 106

14.07.2018 Kraków, klub ZetPeTe, Dolnych Młynów 10


STEPPA WARRIORS FULL 8 SCOOPS SOUND SYSTEM
in session all night long!


STEPPA WARRIORS (Wrocław)
Kolektyw tworzony przez grupę przyjaciół. Trzon muzyczny tworzą Yarecki - selektor, dziennikarz i współzałożyciel portalu dubmassive.org oraz Robbie, który ima się praktycznie każdego zajęcia związanego z muzyką, a w Steppa Warriors odgrywa rolę śpiewaka. O jakość dźwięku naszego sound systemu dba Kajtek - wykształcony akustyk, dźwiękowiec i realizator. Ma za sobą pracę w studiu muzycznym, radiu oraz innych placówkach związanych z muzyką, jest także konstruktorem części sound systemu Steppa Warriors.
Sesje Steppa Warriors przepełnione są dobrą wibracją i energią; to wypadkowa starannej selekcji płyt i dubplate’ów, DJskiej nawijki oraz właściwego podejścia do generowania niskich tonów, wszystko w duchu soundsystemowej kultury „Word, Sound & Power”.
Od 2008 roku mocno promują muzykę roots i UK dub w całej Polsce. Organizowali sesje m.in. z Channel One Sound System, The Mighty Jah Observer Sound System, Kebra Ethiopia, Young Warrior, Jah Tubbys Sound System, Moa Anbessa, O.B.F Sound System, Dan I (Imperial Sound Army), Dubateers, Radikal Guru czy Reggaebus Sound System. Grali obok wielu inspirujących artystów na imprezach i festiwalach w Polsce (m.in. Dub Temple, Bass Camp, Regałowisko) oraz zagranicą (m.in. Mighty Sounds, UNOD Weekender, Reggaebus Night, Dour Festival). Robbie udziela się czasem na mikrofonie także na sesjach Dubateers czy Reggaebus Sound System.
Na przestrzeni lat zaangażowani w organizację wielu wydarzeń – m.in. Friday Reggae Special czy Rootsman Corner, obecnie skupiają swoje siły na swojej autorskiej, cyklicznej imprezie reggae i dub - Dub Arena oraz na własnych, soundsystemowych sesjach.
W marcu 2017 roku uruchomili nowy, ręcznie robiony, pięciodrożony sound system oparty o 4 scoopy. Obecnie budują drugi stack, którego premiera będzie miała miejsce w lipcu w ramach Dub Temple # 106
https://www.facebook.com/steppawarriors/
http://soundcloud.com/steppa-warriors

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej