Going. | Lubelski Wzór 2018 - Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

Udział w wydarzeniu wymaga bezpłatnej rejestracji na www.lubelskiwzor.pl

Lubelski Wzór 2018 to czwarta edycja wydarzenia łączącego branżę kreatywną z biznesem, które w tym roku odbędzie się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne, warsztaty, prezentacje i prelekcje autorytetów z branży kreatywnej oraz wystawa realizacji lubelskich projektantów. Na wieczornej gali zostanie wręczona statuetka Lubelskiego Wzoru oraz odbędzie się koncert Skubasa. Udział w LW jest bezpłatny, jedynym warunkiem uczestnictwa jest rejestracja.

Lubelski Wzór to konferencja prezentująca dobre praktyki współpracy projektantów i przedsiębiorców. Pokazujemy czego od projektantów oczekuje i potrzebuje biznes oraz to, co biznes dzięki projektantom może zdziałać na swoich rynkach. Zawsze staramy się pokazać jak najwięcej “kuchni” projektowania i wdrażania koncepcji w życie. Prezentacje typu case study, dyskusje, networking - tu dowiesz się rzeczy, których nigdzie indziej nie usłyszysz I nawiążesz relacje biznesowe, które pozwolą rozwinąć Twoją firmę. Tu posłuchasz autorytetów z branży oraz zobaczysz jak skutecznie i opłacalnie funcjonować na rynku.
To czas i przestrzeń na nowe kontakty, inspiracje i naukę.
A wszystko w atmosferze lubelskiej gościnności. Zapraszamy na Lubelski Wzór 2018.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
więcej
  prelekcje     dowiesz     pozwola     wszystko     rozwinac     konferencja     zdzialac     uczestnictwa     prezentacje     nowe     wreczona     branze     nawiazesz     branzy     bezplatnej     jest     prezentujaca     czego     lubelskiej     kontakty     potrzebuje     wzor     dobre     najwiecej     uslyszysz     zobaczysz     funcjonowac     kultur     udzial     lublinie     atmosferze     projektantow