Going. | Weź śpiwór i chodź na kino | Każda sobota - ZOO Market

Weź śpiwór i chodź na kino | Każda sobota

21:30 | Sobota, 26 maja 2018
ZOO Market

Film

Free

Free

HIT! Tego chyba jeszcze nie było!
Przed ostatnim seansem, przyznajemy troszkę mieliśmy stresów dotyczących pogody. Wieczory są chłodne a większość z nas przyzwyczajona jest, że kino plenerowe odbywa się latem. Polak jednak potrafi a Wy pojawiliście się ze swoim ekwipunkiem. Widzieliśmy nawet kogoś z kołdrą. Piękne! Przed nami na pewno jeszcze dwa seanse. Dlatego ruszamy z akcją "WEŹ ŚPIWÓR i CHODŹ NA KINO" Podzieliliśmy się dzisiaj naszym zmartwieniem z rzecznikiem prasowym Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy Panem Karolem Szyszko, który zaoferował nam wypożyczenie dodatkowych kocy na nasze wieczorne seanse. UWAGA! Zmiana godziny projekcji. Zapraszamy w najbliższą sobotę (22.09) o g. 19.30 na film pt. "Uprowadzona II"
#polakpotrafi #wezspiworchodznakino #kinoplenerowe #zoomarket

TEGO JESZCZE NIE BYŁO!! Nowe kino plenerowe w dzielnicy Praga - Północ!! Zapraszamy Was serdecznie w każdą sobotę na wspólne oglądanie największych ekranizacji kinowych w przestrzeniach Zoo Marketu. Duży ekran, wygodne kanapy, leżaki, kawiarnia działająca przez cały dzień. To wszystko za sprawą ZOO Market, Monolith Films, Kino Atlantic oraz Colors of Design!!

Kawiarnię otwieramy w samo południe i tak cyklicznie każda sobota i niedziela!!! A gdy zajdzie słonko w soboty o g. 21.30 zapraszamy Was do naszego nowego kina na Zoo Markecie.
Każda sobota / start 21.30!!

Wejście bezpłatne!
Z uwagi, że seanse filmowe odbywają się za sprawą naszej kawiarni prosimy o nie wnoszenia własnego alkoholu na teren kina. Zakup napojów możliwy jest na miejscu przed, w trakcie jak i po seansie w kawiarni Zoo Marketu.

ZOO MARKET - miejsce spotkań, zakupów, inspiracji.
Warszawska Praga jest jedną z najbardziej fascynujących dzielnic stolicy. Jej specyficzny praski folklor, postindustrialne obiekty i handlowo-rzemieślniczy charakter od lat przyciągają miłośników awangardy i ludzi, którzy poszukują miejsc o wyjątkowej atmosferze. Bazary są tradycją, bez której trudno wyobrazić sobie krajobraz.

PATRONI / PARTNERZY WYDARZENIA:
Monolit Films
Kino Atlantic
Co Jest Grane24
Radio Kampus
Radio Kolor 103 FM
TWÓRCZYWO
JetLine
MyLED
GoOut.pl
Brief.pl
New Lady in Town Vintage Store
Zakochaj się w Warszawie
Warszawa za darmo - waw4free
Colors of Design

ZAPRASZAMY / WSTĘP WOLNY

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej