Going. | Girls to the Front x Mestiço x Rwa: stud1nt / Mala Herba - Pogłos

Girls to the Front x Mestiço x Rwa: stud1nt / Mala Herba

22:00 | Sobota, 16 czerwca 2018
Pogłos

Impreza

TBA

TBA

Girls to the Front świętuje premierę 7. numeru zina "All Queers to the Front!", a ekipa MESTIÇO żegna klubowy sezon organizując ostatnią przed wakacjami imprezę. Swoją cegiełkę dokłada Rwa, tak byśmy mogli wspólnie przeżyć to wszystko w najlepszy z możliwych sposobów \\٩( 'ω' )و ///

wystąpią (sala czarna):

✧ stud1nt (Discwoman)
https://soundcloud.com/stud1nt

stud1nt (Queens, Nowy Jork) – osoba multi-instrumentalna, zajmuje się produkcją i djowaniem. Współtworzy platformę Discwoman i jest jedną z kluczowych postaci queerowego koletywu artystycznego KUNQ. Produkcje i miksy stud1nt oscylują między spontanicznością jazzowej improwizacji, a skrupulatnymi próbami aranżacji. Tworzy pomiędzy gatunkami, zestawiając ze sobą hipnotyczny klimat muzyki eksperymentalnej i euforię płynącą z ambientowych loopów oraz psychodelicznych riffów. Działalność stud1nt jest bardzo polityczna, skupiona na queerowości w relacji z dźwiękiem i przestrzenią. stud1nt prowadzi również warsztaty z kreatywnej produkcji m.in. na Vassar College czy The New School w Nowym Jorku.

✧ Mala Herba
https://malaherba.bandcamp.com/

Mala Herba to solowy projekt artystki dźwiękowej i aktywistki queerowej Zosi Hołubowskiej. Opierając się na tradycyjnej muzyce, magii i demonologii Europy Wschodniej, Mala Herba bada tematykę queer i pozytywny stosunek do seksualności. Witch housowy wokal spotyka się z hipnotycznymi beatami, zimnymi liniami basowymi i romantycznymi melodiami syntezatorów.

✧ Agata (Girls to the Front)
✧ dogheadsurigeri (MESTIÇO)
✧ Ola (Girls to the Front)
✧ brzask x Lensk b2b (MESTIÇO)
✧ Amyoplasia x DJ Smakowita Pajda b2b (MESTIÇO)

wystąpią (sala biała):

✧ paszka
✧ Mondoj
✧ uszko
✧ ak (Rwa, Zajzajer)
✧ Bo Homaz
✧ TBA

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej