Going. | ODWOŁANY // Fresh-N-Dope League #28: Ugly God - Proxima

ODWOŁANY // Fresh-N-Dope League #28: Ugly God

20:00 | Piątek, 29 czerwca 2018
Proxima

Koncert

69 zł

69 zł

Już 29 czerwca w warszawskiej Proximie, w ramach Fresh N Dope League wystąpi Freshman XXL 2017 - UGLY GOD!

"Royce Rodriguez nie ma w sobie nic, co w świecie przesyconym
uwielbieniem piękna, diet i bycia super-fit pozwoliłoby mu zaistnieć",
mimo to jego klip do kawałka "Water", ma już ponad 40 mln wyświetleń w serwisie YouTube, a na soundcloudzie słuchano go nawet trzy razy częściej! To sprawiło, że zeszłoroczny Freshman XXL [link: https://newonce.net/2017/06/no-to-znamy-juz-tegorocznych-freshmanow-xxl/#], szybko załapał się do gorącej setki Billboardu, podpisał kontrakt w Asylum, a na jego mikstejpie "The Booty Tape" [link: https://newonce.net/2017/08/10-najciekawszych-plytowych-premier-sierpnia/#] (27 miejsce na liscie Billboard 200) gościnnie pojawił się sam Wiz Khalifa! Mogliśmy go usłyszeć również na featuringach z PnB Rockiem oraz Lil Yachtym. Niedawno Ugly God zapowiedział swój debiutancki album "Bumps & Bruises", który poprzedzała EPka “Just a Lil Something Before the Album”. Wydawnictwo planowane jest jeszcze w tym roku.

Dystans do siebie, niepoprawność, nonszalancja i bezkompromisowość to tylko niektóre składowe fenomenu Ugly Goda, daleko mu od bycia poprawnym, nie dba o pieniądze, a jedyne na czym mu zależy to bycie sobą, jest przy tym do bólu szczery i prawdziwy.

Więcej o fenomenie Ugly God'a przeczytacie na Newonce.net w artykule Ugly God - co właściwie wpłynęło na jego sukces? [link: https://newonce.net/2017/08/ugly-god-co-wlasciwie-wplynelo-na-jego-sukces/#]

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej